Zavzdušnujú sa mi brzdy.

Moderátori: bukelo, buci_vectra

fido
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 14 Júl 2011, 17:28
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Zavzdušnujú sa mi brzdy.

Príspevok od používateľa fido »

Zdravím opláci .. mám taky problem :/ ... Stále sa mi zavzdušnuju brzdy. Posilovač OK, kvapalina sa mi netratí a nič nieje otečene. Som už ztoho neštastny. Vymienal som aj gumyčky preistotu na hlavnom brzdovom valci, že keby náhodou chytal vzduch a nič. Stále je to to iste. Odvzdušnoval som aj do krýža aj od posledneho kolesa ciže od praveho zadneho a postupne som sa dopracoval k prednemu lavemu. A ked som skončil u predneho laveho tak som to šiel preistotu obehnut znova. Začinam pravim zadnim a kopec bubliniek :/ .. a zase odznova a taktok je to stále do kola. Nie a nie odvzdušnit. Mimochodom menil som zadne brzdove valčeky aj z trubkami. Myslite že by to zavzdušnovanie suviselo z podtlakovou hadicou čo ide od motora do posilovača brzd? Inač jedná sa o Opel Astru F 1.7TD 50kw motor opel. Vopred dakujem za vaše nápady a rady
jal
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1407
Dátum registrácie: 02 Jún 2013, 23:26
Auto: Iná značka

Re: Zavzdušnujú sa mi brzdy.

Príspevok od používateľa jal »

v posilnovaci to urcite nebude !
fido
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 14 Júl 2011, 17:28
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Re: Zavzdušnujú sa mi brzdy.

Príspevok od používateľa fido »

Tak potom jedine ten hlavny brzdovy valec. Ale ked mi zneho neuteká kvapalina? Že by bol i tak predsalen zlý?
miky_5

Re: Zavzdušnujú sa mi brzdy.

Príspevok od používateľa miky_5 »

Zdravim.
Neviem preco ale straca sa mi brzdova kvapalina.
Pri zavzdusneni spojky som dolial do plna a cca po 3 mesiacoch klesla hladina v nadrzke.
Pred doliatim to prislo az do takeho stavu ze som nemohol zaradit ziadnu rychost.
Na brzdach ani pri nadrzke nieje nic vidiet.

Nevedeli by ste poradit kde by sa mohla stracat?

astra 1,7 CDTI 74kw
Používateľov profilový obrázok
DIAMONDS
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 11 Apr 2014, 07:05
Auto: Zafira A
Bydlisko: Nitra
Bydlisko alt: báb

Re: Zavzdušnujú sa mi brzdy.

Príspevok od používateľa DIAMONDS »

Mam rovnaky problem od vcera auto nebrzdi vobec ani tuk pedal az naspodok zatlacim nebrzdi zabrzdi len rucna spojka bez problemou kvapalina v nadrzke sa nestraca na zaklade dohovoru som objednal novy brzdovy valec a snad to pomoze zatial jazdim na toyote...ta nesklame asi nikdy...
OPEL Zafira 2.0dti 07/2002 vin:W0L0TGF7522206120 op-com diagnostic
miky_5

Re: Zavzdušnujú sa mi brzdy.

Príspevok od používateľa miky_5 »

caute,
vymenil som spojku a mam pokoj zo stracanim brzdovej kvapaliny.
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - PODVOZOK/BRZDY"