Dlhodobo odstavene nejazdene auto

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

MarJan2005
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 23:34
Auto: Zafira Tourer
Bydlisko: Bratislava

Dlhodobo odstavene nejazdene auto

Príspevok od používateľa MarJan2005 »

Ahojte,

Auto - Opel Zafira Tourer, Motor A20DT 96kW, kupovane koncom roka 2015 ako nove, prvy majitel.

Problem -
z roznych dovodov bolo auto od konca covidu az doteraz odstavene a nejazdene (cca 3-4 rokoy). Auto nebolo nijak specialne zakonzervovane a bolo parkovane vonku, zimy ale boli mierne. Rad by som auto ozivil a rozbehal.

Otazka -
1. ake problemy mozem ocakavat okrem tych ocividnych (zhrdzavene brzdy kotuce, nutna vymena autobaterie, pneu, vsetkych kvapalin, kontrola motora/tesneni, palivoveho systemu, nadrze...)
2. ak mate skusenosti s kvalitou servisov na SK, tak budem velmi vdacny aj za referencie ci odporucania na servisy. Predpokladam, ze je najlepsie dat to do opel servisu (okolie Bratislava/Trnava/Nitra).
3. Aku sumu, pesimisticky, mozem cca ocakavat za rozbehanie? Samozrejme chapem ze to bude velmi velmi orientacny odhad.

Hladal som podobnu temu podla klucovych slov ale nenasiel som ziadne podobne vlakno, tak ak som to zaradil zle alebo mi uslo uz existujuce vlakno tak ma prosim upozornite.

Vdaka.
Používateľov profilový obrázok
langdon2
Admin - Opelclub VIP člen
Admin - Opelclub VIP člen
Príspevky: 22947
Dátum registrácie: 16 Jan 2008, 16:10
Auto: Insignia
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Re: Dlhodobo odstavene nejazdene auto

Príspevok od používateľa langdon2 »

Ahoj, odporucam Rada. Tuna na fore ma Nick Signum. Ale neviem ci sem este chodieva.

https://www.facebook.com/autoservis.dinus" onclick="window.open(this.href);return false;
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Opel Insignia 2,0Cdti
Opel Astra G 1,4 16V ex...
Opel Corsa B 1.0 12V ex... Opel Corsa B 1.2 16V po smrti...
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika na vsetky znacky aut, rychlo servis, repas brzdovych strmenov
MarJan2005
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10 Jan 2017, 23:34
Auto: Zafira Tourer
Bydlisko: Bratislava

Re: Dlhodobo odstavene nejazdene auto

Príspevok od používateľa MarJan2005 »

langdon2 napísal:Ahoj, odporucam Rada. Tuna na fore ma Nick Signum. Ale neviem ci sem este chodieva.

https://www.facebook.com/autoservis.dinus" onclick="window.open(this.href);return false;
Ahoj, dakujem za odpoved a info.
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"