Boli nájdené 2 zhody

od používateľa holkovic
11 Máj 2013, 20:32
Fórum: TIGRA, SPEEDSTER - VŠEOBECNE
Téma: speedster v KE
Odpovedí: 1
Zobrazení: 2618

speedster v KE

Zdravím.
Kamarát mi spomínal,že vo štvrtok 9.5.2013 videl v Košiciach oranžový Opel Speedster. Neviete,je také autíčko v KE ? A niekto poznáte maiteľa mohli by ste mi prosím dať nejaké info? ;)
Ďakujem.
Ľuboš.
od používateľa holkovic
12 Okt 2011, 07:45
Fórum: KDE TO KÚPIM?
Téma: svetlo na speedster
Odpovedí: 8
Zobrazení: 1316

svetlo na speedster

Zdravím.
Neviem zohnat pravé predné svetlo na Opel Speedster za nejaku rozumnu cenu. Neviete mi niekto dat nejaky dobrý typ? Prijal by som aj plne funkčné svetlo z nejakej jazdenky alebo z buraneho auta. Ďakujem

Presunute z VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Mod.


edited by admin

Rozšírené vyhľadávanie