Zdravím.
Kamarát mi spomínal,že vo štvrtok 9.5.2013 videl v Košiciach oranžový Opel Speedster. Neviete,je také autíčko v KE ? A niekto poznáte maiteľa mohli by ste mi prosím dať nejaké info?
Ďakujem.
Ľuboš.
Zdravím.
Neviem zohnat pravé predné svetlo na Opel Speedster za nejaku rozumnu cenu. Neviete mi niekto dat nejaky dobrý typ? Prijal by som aj plne funkčné svetlo z nejakej jazdenky alebo z buraneho auta. Ďakujem