Bolo nájdených 17 zhôd

od používateľa Peter756
11 Sep 2019, 13:32
Fórum: OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - MOTOR/PREVODOVKA
Téma: Motor do Insignie
Odpovedí: 2
Zobrazení: 2432

Motor do Insignie

Páni,
ktorý dieselový motor je najmenej problematický v Insignii po facelifte v r . 2013?

Ďakujem
od používateľa Peter756
13 Júl 2017, 13:14
Fórum: ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Téma: Výmena spojky
Odpovedí: 1
Zobrazení: 2469

Výmena spojky

Páni,

na Astre J, kód motora A16XHT, bude potrebné vymeniť spojku. Napíšte, prosím, koľko stojí výmena spojky a dvojhmotového zotrvačníka pri tomto aute a motorizácii.
Za odpovede ďakujem.
od používateľa Peter756
06 Dec 2016, 16:26
Fórum: ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Téma: Chladiaca kvapalina do A16XHT
Odpovedí: 2
Zobrazení: 1045

Chladiaca kvapalina do A16XHT

Ahojte,

viete poradiť akú má mať špecifikáciu chladiaca kvapalina do motora A16XHT? V návode sa píše len, že má mať predpísanú špecifikáciu. O tej však návod nepíše nič...
Za odpovede vopred ďakujem.
od používateľa Peter756
26 Feb 2015, 09:41
Fórum: OPEL VŠEOBECNE
Téma: Opravná sada pneu
Odpovedí: 1
Zobrazení: 2877

Opravná sada pneu

Zdravím,

potrebujem si zaobstarať náhradnú náplň do opravnej sady na opravu pneumatík. Opravná sada je originál Opel. V servise Opel mi povedali, že náplň stojí cca. 75€. Existuje nejaká lacnejšia náhrada, ktorá by pasovala na kompresor dodávaný Oplom k novým autám?
Za vaše odpovede ďakujem.
od používateľa Peter756
13 Aug 2014, 12:17
Fórum: OPEL VŠEOBECNE
Téma: Skúsenosti s PanEuro
Odpovedí: 0
Zobrazení: 869

Skúsenosti s PanEuro

Ahojte,

aké máte skúsenosti so servisom PanEuro v Bratislave na Mierovej ulici? Môžete napísať aj skúsenosti/ochotu servisu pri garančných opravách.
Díky
od používateľa Peter756
22 Apr 2014, 10:19
Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
Téma: Nastavenie geometrie v BA
Odpovedí: 1
Zobrazení: 1940

Nastavenie geometrie v BA

Zdravím,
potrebujem skontrolovať/nastaviť geometriu na Astre J v Bratislave. Napíšte, s ktorým servisom máte dobré skúsenosti.
Díky
od používateľa Peter756
04 Feb 2014, 13:21
Fórum: ASTRA - VŠEOBECNE
Téma: Dodacia lehota Astra J
Odpovedí: 23
Zobrazení: 2481

Re: Dodacia lehota Astra J

to m911: Máme autá s rovnakým, na Slovensku nezvyklým, motorom SIDI? Až nabeháš pár km, tak napíš skúsenosti s tým motorom. Já ani po 5000km necítim nejaké nadšenie. Áno, ten motor je tichý, primerane silný, len nejako mi chýba "výkonová špička". Motor ťahá rovnako pri 2000 otáčkach aj pri...
od používateľa Peter756
06 Nov 2013, 15:06
Fórum: ASTRA - VŠEOBECNE
Téma: Dodacia lehota Astra J
Odpovedí: 23
Zobrazení: 2481

Re: Dodacia lehota Astra J

Tak, teraz si už môžem odpovedať na vlastnú otázku - dodacia lehota sú bez jedného týždňa dva mesiace.
od používateľa Peter756
29 Okt 2013, 09:44
Fórum: ASTRA - VŠEOBECNE
Téma: Dodacia lehota Astra J
Odpovedí: 23
Zobrazení: 2481

Re: Dodacia lehota Astra J

martinb001 napísal:
Peter756 napísal:Moja by sa mala vyrábať 31.10.

to Platfus: Pochváľ sa, čo si kúpil.
Ako vies, ktory den by sa mala vyrabat? Povedali ti to v predajni?
Áno.
od používateľa Peter756
28 Okt 2013, 13:35
Fórum: ASTRA - VŠEOBECNE
Téma: Dodacia lehota Astra J
Odpovedí: 23
Zobrazení: 2481

Re: Dodacia lehota Astra J

Moja by sa mala vyrábať 31.10.

to Platfus: Pochváľ sa, čo si kúpil.
od používateľa Peter756
17 Sep 2013, 09:00
Fórum: ASTRA - VŠEOBECNE
Téma: Dodacia lehota Astra J
Odpovedí: 23
Zobrazení: 2481

Dodacia lehota Astra J

Zdravím,

objednal som si novú Astru J. Aké máte skúsenosti s dodacou lehotou pre tieto autá?
Ďakujem za Vaše odpovede.
od používateľa Peter756
27 Feb 2012, 09:36
Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
Téma: vŕzganie prednej nápravy
Odpovedí: 17
Zobrazení: 2188

vŕzganie prednej nápravy

Ahojte, chcel by som poznať Váš názor na nasledujúci problém: pri otáčaní volantom pri stojacom aute a pri pomalej jazde (pri rýchlejšej jazde je ten zvuk potlačený zvukom motora, atď.) vŕzga predná náprava. Čím to môže byť spôsobené?
Za odpovede ďakujem.
od používateľa Peter756
29 Apr 2010, 12:43
Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
Téma: Výrobca brzdových platničiek
Odpovedí: 9
Zobrazení: 1475

Díky za odpovede. Dúfal som, že sa dozviem meno výrobcu.

Platničky som schválne kupoval u Opla, lebo pôvodné z výroby mi nejakým zázrakom vydržali 130.000 km a pritom to auto nebolo veľmi šetrené.
Ešte raz ďakujem.
od používateľa Peter756
29 Apr 2010, 12:06
Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
Téma: Výrobca brzdových platničiek
Odpovedí: 9
Zobrazení: 1475

GM je len distribútor, brzdové platničky nevyrába, nie? Mňa by zaujímalo, kto to v skutočnosti vyrobil.
od používateľa Peter756
29 Apr 2010, 10:07
Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
Téma: Výrobca brzdových platničiek
Odpovedí: 9
Zobrazení: 1475

Je tam logo GM, asi tak 3x3mm, nič viac...
od používateľa Peter756
29 Apr 2010, 09:25
Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
Téma: Výrobca brzdových platničiek
Odpovedí: 9
Zobrazení: 1475

Výrobca brzdových platničiek

Ahojte,

v Autotrende v Bratislave som na svoje auto kúpil predné brzdové platničky, kód dielu – 1605992. Na obale (biela krabica s nápisom Made in India) ani na platničkách však nie je označenie výrobcu.
Vie mi niekto napísať, kto tieto platničky vyrába?
Díky
od používateľa Peter756
10 Feb 2010, 14:35
Fórum: OPEL VŠEOBECNE
Téma: Servis v okolí KN, NZ
Odpovedí: 2
Zobrazení: 559

Servis v okolí KN, NZ

Ahojte,

poradí mi niekto servis v okrese KN alebo NZ, ktorý by mal aj diagnostiku na astru h? Nie autorizovaný servis.
Rád si prečítam aj vaše skúsenosti s nimi.
Díky

Rozšírené vyhľadávanie