Páni,
ktorý dieselový motor je najmenej problematický v Insignii po facelifte v r . 2013?
Ďakujem
Bolo nájdených 17 zhôd
- 11 Sep 2019, 13:32
- Fórum: OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - MOTOR/PREVODOVKA
- Téma: Motor do Insignie
- Odpovedí: 2
- Zobrazení: 2432
- 13 Júl 2017, 13:14
- Fórum: ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
- Téma: Výmena spojky
- Odpovedí: 1
- Zobrazení: 2469
Výmena spojky
Páni,
na Astre J, kód motora A16XHT, bude potrebné vymeniť spojku. Napíšte, prosím, koľko stojí výmena spojky a dvojhmotového zotrvačníka pri tomto aute a motorizácii.
Za odpovede ďakujem.
na Astre J, kód motora A16XHT, bude potrebné vymeniť spojku. Napíšte, prosím, koľko stojí výmena spojky a dvojhmotového zotrvačníka pri tomto aute a motorizácii.
Za odpovede ďakujem.
- 06 Dec 2016, 16:26
- Fórum: ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA
- Téma: Chladiaca kvapalina do A16XHT
- Odpovedí: 2
- Zobrazení: 1045
Chladiaca kvapalina do A16XHT
Ahojte,
viete poradiť akú má mať špecifikáciu chladiaca kvapalina do motora A16XHT? V návode sa píše len, že má mať predpísanú špecifikáciu. O tej však návod nepíše nič...
Za odpovede vopred ďakujem.
viete poradiť akú má mať špecifikáciu chladiaca kvapalina do motora A16XHT? V návode sa píše len, že má mať predpísanú špecifikáciu. O tej však návod nepíše nič...
Za odpovede vopred ďakujem.
- 26 Feb 2015, 09:41
- Fórum: OPEL VŠEOBECNE
- Téma: Opravná sada pneu
- Odpovedí: 1
- Zobrazení: 2877
Opravná sada pneu
Zdravím,
potrebujem si zaobstarať náhradnú náplň do opravnej sady na opravu pneumatík. Opravná sada je originál Opel. V servise Opel mi povedali, že náplň stojí cca. 75€. Existuje nejaká lacnejšia náhrada, ktorá by pasovala na kompresor dodávaný Oplom k novým autám?
Za vaše odpovede ďakujem.
potrebujem si zaobstarať náhradnú náplň do opravnej sady na opravu pneumatík. Opravná sada je originál Opel. V servise Opel mi povedali, že náplň stojí cca. 75€. Existuje nejaká lacnejšia náhrada, ktorá by pasovala na kompresor dodávaný Oplom k novým autám?
Za vaše odpovede ďakujem.
- 13 Aug 2014, 12:17
- Fórum: OPEL VŠEOBECNE
- Téma: Skúsenosti s PanEuro
- Odpovedí: 0
- Zobrazení: 869
Skúsenosti s PanEuro
Ahojte,
aké máte skúsenosti so servisom PanEuro v Bratislave na Mierovej ulici? Môžete napísať aj skúsenosti/ochotu servisu pri garančných opravách.
Díky
aké máte skúsenosti so servisom PanEuro v Bratislave na Mierovej ulici? Môžete napísať aj skúsenosti/ochotu servisu pri garančných opravách.
Díky
- 22 Apr 2014, 10:19
- Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
- Téma: Nastavenie geometrie v BA
- Odpovedí: 1
- Zobrazení: 1940
Nastavenie geometrie v BA
Zdravím,
potrebujem skontrolovať/nastaviť geometriu na Astre J v Bratislave. Napíšte, s ktorým servisom máte dobré skúsenosti.
Díky
potrebujem skontrolovať/nastaviť geometriu na Astre J v Bratislave. Napíšte, s ktorým servisom máte dobré skúsenosti.
Díky
- 04 Feb 2014, 13:21
- Fórum: ASTRA - VŠEOBECNE
- Téma: Dodacia lehota Astra J
- Odpovedí: 23
- Zobrazení: 2481
Re: Dodacia lehota Astra J
to m911: Máme autá s rovnakým, na Slovensku nezvyklým, motorom SIDI? Až nabeháš pár km, tak napíš skúsenosti s tým motorom. Já ani po 5000km necítim nejaké nadšenie. Áno, ten motor je tichý, primerane silný, len nejako mi chýba "výkonová špička". Motor ťahá rovnako pri 2000 otáčkach aj pri...
- 06 Nov 2013, 15:06
- Fórum: ASTRA - VŠEOBECNE
- Téma: Dodacia lehota Astra J
- Odpovedí: 23
- Zobrazení: 2481
Re: Dodacia lehota Astra J
Tak, teraz si už môžem odpovedať na vlastnú otázku - dodacia lehota sú bez jedného týždňa dva mesiace.
- 29 Okt 2013, 09:44
- Fórum: ASTRA - VŠEOBECNE
- Téma: Dodacia lehota Astra J
- Odpovedí: 23
- Zobrazení: 2481
Re: Dodacia lehota Astra J
Áno.martinb001 napísal:Ako vies, ktory den by sa mala vyrabat? Povedali ti to v predajni?Peter756 napísal:Moja by sa mala vyrábať 31.10.
to Platfus: Pochváľ sa, čo si kúpil.
- 28 Okt 2013, 13:35
- Fórum: ASTRA - VŠEOBECNE
- Téma: Dodacia lehota Astra J
- Odpovedí: 23
- Zobrazení: 2481
Re: Dodacia lehota Astra J
Moja by sa mala vyrábať 31.10.
to Platfus: Pochváľ sa, čo si kúpil.
to Platfus: Pochváľ sa, čo si kúpil.
- 17 Sep 2013, 09:00
- Fórum: ASTRA - VŠEOBECNE
- Téma: Dodacia lehota Astra J
- Odpovedí: 23
- Zobrazení: 2481
Dodacia lehota Astra J
Zdravím,
objednal som si novú Astru J. Aké máte skúsenosti s dodacou lehotou pre tieto autá?
Ďakujem za Vaše odpovede.
objednal som si novú Astru J. Aké máte skúsenosti s dodacou lehotou pre tieto autá?
Ďakujem za Vaše odpovede.
- 27 Feb 2012, 09:36
- Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
- Téma: vŕzganie prednej nápravy
- Odpovedí: 17
- Zobrazení: 2188
vŕzganie prednej nápravy
Ahojte, chcel by som poznať Váš názor na nasledujúci problém: pri otáčaní volantom pri stojacom aute a pri pomalej jazde (pri rýchlejšej jazde je ten zvuk potlačený zvukom motora, atď.) vŕzga predná náprava. Čím to môže byť spôsobené?
Za odpovede ďakujem.
Za odpovede ďakujem.
- 29 Apr 2010, 12:43
- Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
- Téma: Výrobca brzdových platničiek
- Odpovedí: 9
- Zobrazení: 1475
- 29 Apr 2010, 12:06
- Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
- Téma: Výrobca brzdových platničiek
- Odpovedí: 9
- Zobrazení: 1475
- 29 Apr 2010, 10:07
- Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
- Téma: Výrobca brzdových platničiek
- Odpovedí: 9
- Zobrazení: 1475
- 29 Apr 2010, 09:25
- Fórum: ASTRA - PODVOZOK/BRZDY
- Téma: Výrobca brzdových platničiek
- Odpovedí: 9
- Zobrazení: 1475
Výrobca brzdových platničiek
Ahojte,
v Autotrende v Bratislave som na svoje auto kúpil predné brzdové platničky, kód dielu – 1605992. Na obale (biela krabica s nápisom Made in India) ani na platničkách však nie je označenie výrobcu.
Vie mi niekto napísať, kto tieto platničky vyrába?
Díky
v Autotrende v Bratislave som na svoje auto kúpil predné brzdové platničky, kód dielu – 1605992. Na obale (biela krabica s nápisom Made in India) ani na platničkách však nie je označenie výrobcu.
Vie mi niekto napísať, kto tieto platničky vyrába?
Díky
- 10 Feb 2010, 14:35
- Fórum: OPEL VŠEOBECNE
- Téma: Servis v okolí KN, NZ
- Odpovedí: 2
- Zobrazení: 559
Servis v okolí KN, NZ
Ahojte,
poradí mi niekto servis v okrese KN alebo NZ, ktorý by mal aj diagnostiku na astru h? Nie autorizovaný servis.
Rád si prečítam aj vaše skúsenosti s nimi.
Díky
poradí mi niekto servis v okrese KN alebo NZ, ktorý by mal aj diagnostiku na astru h? Nie autorizovaný servis.
Rád si prečítam aj vaše skúsenosti s nimi.
Díky