Bolo nájdených 7 zhôd

od používateľa Rogeros
20 Jan 2013, 18:32
Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Téma: Zlý termostat ?
Odpovedí: 20
Zobrazení: 9047

Tak som sa nakoniec uchýlil k tomu termostatu Vernet, servisák mi ho objednal za 30,-€ ,co bola pre mňa prekvapujúco nízka cena, lebo na nete som ho našiel najlacnejšie za 44,-€. Každopádne starý bol ešte originál GM, pravdepodobne asi ešte nikdy nemenený a bol zlý. Autíčko teraz kúri jako Ďas, lepš...
od používateľa Rogeros
09 Jan 2013, 23:37
Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Téma: Zlý termostat ?
Odpovedí: 20
Zobrazení: 9047

Vďaka vám za cenné informácie.
od používateľa Rogeros
08 Jan 2013, 23:41
Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Téma: Zlý termostat ?
Odpovedí: 20
Zobrazení: 9047

a koľko ťa stál ten originál GM ?
od používateľa Rogeros
08 Jan 2013, 23:17
Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Téma: Zlý termostat ?
Odpovedí: 20
Zobrazení: 9047

prosím ťa a ten GM termostat máš už ako dlho?
od používateľa Rogeros
08 Jan 2013, 23:00
Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Téma: Zlý termostat ?
Odpovedí: 20
Zobrazení: 9047

dík za odpovede, Komo máš pravdu, dopracoval som sa k tomu že tá pracovná teplota je 92 stupňov, a aj k tomu, čo píše jony5, že najlepšie bude asi vymeniť selý termostat aj s prírubou, a nie len holý, lebo tie príruby sa vraj vydierajú, a potom v nich zasekáva aj dobrá vložka termostatu
od používateľa Rogeros
06 Jan 2013, 22:40
Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Téma: Zlý termostat ?
Odpovedí: 20
Zobrazení: 9047

Vďaka za dopoveď. a neviete mi náhodou aj povedať, aká je tá správna pracovná teplota, keď je všetko ok? Je to diesel Opel Zafira A 2,0 DTI 2001. Lebo na staručkej Felícii mám pracovnú teplotu 93-95 stupňov, ale na niektorých dísloch to vraj môže byť aj o dosť menej. Dík
od používateľa Rogeros
06 Jan 2013, 21:18
Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
Téma: Zlý termostat ?
Odpovedí: 20
Zobrazení: 9047

Tiež mám presne rovnaký problém s tým, že sa auto horko-ťažko zohreje po 100km na 75-80 stupňov, kde sa dá s istototu zistiť, aká je správna pracovná teplota, na akú má byť auto zohriate povedzme pri trase 200-300km? Lebo som počul, že niektoré autá majú aj správnu pracovnú teplotu 82-85 stupňov. Le...

Rozšírené vyhľadávanie