Bolo nájdených 7 zhôd
- 20 Jan 2013, 18:32
- Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
- Téma: Zlý termostat ?
- Odpovedí: 20
- Zobrazení: 9047
Tak som sa nakoniec uchýlil k tomu termostatu Vernet, servisák mi ho objednal za 30,-€ ,co bola pre mňa prekvapujúco nízka cena, lebo na nete som ho našiel najlacnejšie za 44,-€. Každopádne starý bol ešte originál GM, pravdepodobne asi ešte nikdy nemenený a bol zlý. Autíčko teraz kúri jako Ďas, lepš...
- 09 Jan 2013, 23:37
- Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
- Téma: Zlý termostat ?
- Odpovedí: 20
- Zobrazení: 9047
- 08 Jan 2013, 23:41
- Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
- Téma: Zlý termostat ?
- Odpovedí: 20
- Zobrazení: 9047
- 08 Jan 2013, 23:17
- Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
- Téma: Zlý termostat ?
- Odpovedí: 20
- Zobrazení: 9047
- 08 Jan 2013, 23:00
- Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
- Téma: Zlý termostat ?
- Odpovedí: 20
- Zobrazení: 9047
- 06 Jan 2013, 22:40
- Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
- Téma: Zlý termostat ?
- Odpovedí: 20
- Zobrazení: 9047
- 06 Jan 2013, 21:18
- Fórum: ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR
- Téma: Zlý termostat ?
- Odpovedí: 20
- Zobrazení: 9047
Tiež mám presne rovnaký problém s tým, že sa auto horko-ťažko zohreje po 100km na 75-80 stupňov, kde sa dá s istototu zistiť, aká je správna pracovná teplota, na akú má byť auto zohriate povedzme pri trase 200-300km? Lebo som počul, že niektoré autá majú aj správnu pracovnú teplotu 82-85 stupňov. Le...