pristrojovka

Moderátori: bukelo, dulo

sany.m

pristrojovka

Príspevok od používateľa sany.m »

moj suset ma problem s pristrojovkou pocas jazdy mu vypne tachometer a otackometer proste vsetky budiky a ket to chcenahodit nanovo musi potom buchnut a naskoci niekedy aj 50km vkuse vypadava ,, v opli mu povedaly ze nevedia co to je a tak chcu vymenit kablovanie za 30tisic to je vela ,, nestretol sa niekto uz s takou to zavadou .uz je zufaly pomozte nieako.
dedo.miki

Príspevok od používateľa dedo.miki »

Väčšinou je to studený spoj na plošnom spoji v prístrojovke.Niekedy aj zlý kontakt na konektore prístrojovky.To treba vybrať prístrojovku ale kábkle nechať zapojené ,naštartovať a skúšat pokývať pripojenými konektormi na zadnej strane.Ak sa ukáže výpadok tak sa dá presne určiť ktorý konektor to robí ,alebo po poklepaní prístrojovky ak vypadáva a konektori neukázali nič tak to bude plošný spoj studák.Prajem vela zdaru .Inač je to babračka nájsť takú chybu.
sany.m

Príspevok od používateľa sany.m »

no ale to zacalo len pred 2mesiacamy robit a to auto ma najazdene 77000Km dovtedy slo vporiadku,, len teras vzdycky treba buchnut na pravej strane tam kde je ukazovatel merac benzinu tak nevies ci tam je nieaky kabel mozno ze sa uvolnil ale asi to bude trebalo rozobrat
dedo.miki

Príspevok od používateľa dedo.miki »

Ale káblovanie nemeň,lebo je to zbytočné.
sany.m

Príspevok od používateľa sany.m »

no jasne to ani nechcem len chcem zohnat nieku elktro schemu na pristrjovku nevedel by si onieakej stranke kde su elektro schemy na Corsu
dedo.miki

Príspevok od používateľa dedo.miki »

Schému nemám,ale ak urobíš čo som písal tak by si mal nájsť chybu.Ja to aspoň takto robím a ešte ma to nesklamalo.
Napísať odpoveď

Návrat na "CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO"