životnosť katalyzátora

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

Lea

Príspevok od používateľa Lea »

:wink:
vladimir

Príspevok od používateľa vladimir »

Naša najvzácnejšia členka
nesmieš toľko preháňať....lebo ten dom prerobím na servis,trávnik vyasfaltujem,celé podlažie prerobím na prijímaciu garáž,na terase zriadim reštauráciu,prikúpim ešte vedlajší dom,kde zriadim relaxačné centrum-pre prípad,že by sa oprava "natiahla" pristavím malý penzion.....a potom.... :wink:
Lea

Príspevok od používateľa Lea »

celkom dobrý napad, mal by si nad tým začať vážne uvažovať... :wink: aspon budem mať blízko do servisu, ak sa mi nahodou pokazí auto, dole kopcom nejako k Tebe zbehnem rovno do dielne :lol:
vladimir

Príspevok od používateľa vladimir »

To autíčko sa nepokazí.....pohladil som motor,ked si nedávala pozor.... :D ,ale prísť samozrejme môžeš hocikedy.....aj dnes večer si prefrčala okolo,boli sme na terase a pili sme vínko...
Lea

Príspevok od používateľa Lea »

ale vam bolo dobre... ja som išla "drieť" do fitka... ale ved v nedelu nejake vinko donesiem a spojime prijemne s užitočným...
vladimir

Príspevok od používateľa vladimir »

No....asi budem musieť vážne nad tým parkoviskom,samozrejme stráženým,a tým ostatným pouvažovať.... :D
Lea

Príspevok od používateľa Lea »

len uvažuj, ale to už je asi do ineho fora- nie do motora... nejak sme odbočili od témy :oops: :shock: :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"