VeBe 2.0 16V

Moderátori: dulo, buci_vectra

Danny

16" kolá

Príspevok od používateľa Danny »

Svano napísal:diky diky, ale uz zacali problemi dalsie, mam to na 16 elektronoch, ale v technicaku mam len 15....volal som do oplu a importerovi, ten sa tam kutral v papierocj\h a povedal ze moja vectra 16 schvalene nema cize ten certifikat na zapis to technicaku mi nedaju, a teraz som v keli....:(


No poviem Ti, že v Opli Ťa pekne oklamali, ja mám VEBE 2.0 16V Caravan r.v. 1997 X20XEV a v techničáku mám výnimku na 16" elektróny, takže Ti radím to nejako vyboxovať. Auto je dovezené zo Švajčiarska a podľa COC je to vraj OK.
Svano

Príspevok od používateľa Svano »

no teraz so si bol dat zapisat kola opet zo stareho nemeckeho technicaku..20/55/16 lebo tie 225/45/16 su neskutocne drahe.
bol tam iny policajt ako pred ty a ten ma poslal do kelu aj s nemeckym technicakom ze s tym usim ist na odbor dopravy ci co.
tak som tam volal a povedali mi ze mam smolu.. :-(
Lea

Príspevok od používateľa Lea »

Na Slovensku je to tak- bohužial... to chce len nervy a trpezlivosť... a behať niekedy hore dolu z jednej kancelárie do druhej, od jedneho uradníka-alebo policajta k druhemu... a hadam raz natrafiš na takeho, že to budeš mať vybavene za tie 3 minuty... alebo 3 mesiace... :twisted: :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - VŠEOBECNE"