POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

Milans
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 305
Dátum registrácie: 27 Júl 2006, 17:22
Auto: Astra H
Bydlisko: BN/TN

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Milans »

Už s tým prestaňte, veď ma to už nebaví ani čítať. :neviem:
Opel Astra J ST 1,4T 103kw LPG ( A14NET ), 12/2013
Opel Astra H 1.9 CDTi ( Z19DT ), 3/2006
Opel Astra G 1.7 CDTi ( Z17DTL)-ex
jackdaws
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 19 Apr 2010, 18:09
Auto: Astra J

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa jackdaws »

ak ti nevadi neprofesionalny pristup k zakaznikom tak mas pravdu v com tvrdis...

ale mne aj viacerym to vyslovene VADI...

kua ked si kupujem ked uz len par tisic eur vec tak nech su sluzby k tomu co samozrejme ked pride laik a povedia mu taketo nezmyselnosti , co potom.
Radsej niekedy treba povedat , neviem neskusal som ale netvrdit tak podstatnu vec ze motor ma dpf ... sam som potom zacal pochybovat kua ze sa na tom aute nikdy nespustala regeneracia ze mam JA zle informacie ... ked ti to povie predajca tak mu verim...
neviem preco to ty bagatelizujes ze z hovna somara ...
Nerobis ty nahodou tiez v servise a si rad ked sa ta radsej na nic nepytaju ?
2.0 CDTi 121kw ST
slimak1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 24 Jún 2013, 18:31
Auto: Astra J
Bydlisko: Revúca

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa slimak1 »

peteri.numelin napísal:Akiste si si všimol, že táto téma je plná jednostranného očierňovania dílerov značky Opel


U mna neslo o ociernovanie dilerov znacky Opel. Ja som s kupou a predajom spokojni(aj pristupom predavaca). A bol hned. Len mi nedali technicak, nie ze hned, vraj v Nitre u Opli to robia hned pri preberani auta,ale ani do dvoch tyzdnov ako mi bolo oznamene(teda predavacom a som to akceptoval), ani do troch tyzdnov ako sme sa dohodli(s predavacom), ze to by aspon mohlo byt,aj ked som vedel ze to nebude. Dnes ma to,uz ani dva mesiace netrapy, na dovolenke som bol. Ani ze som doklad nedostal o rohozkach a sade "prvej pomoci" - po dohode s predavacom(ze to bude do par dni na predajni) som tam prisiel o mesiac a pol(a nic). A tvrdil ze to islo postou(po mesiac a tristvrte a od vtedy do ich predajni v Revucej ani nepachnem, chcel som povedat ze ten predavac nema pre mna vyznam ziaden uz). Tu ma podla mna zavadzal predavac - a podla mna vedome,ci je to hnup? Teda realita je taka - koberce a sadu ani nic ine, pneumatiky, ci hocico od nich uz nekupim - doklad nedostanem. My sme neboli dohodnuti ,ze oberame Kazimira. Kvoli tomu blocku som bol u nich dvakrat.

A treti problem, je ten palubny pocitac - ale to dufam v pondelok na servise behom minuty vyriesime. Tu je predavac asi hnup. Mal sa to naucit.

Ale na Opla importera a jeho zamestnanca jedineho na koho som zohnal cislo. Mam tiez nazor. Par telefonatov(vzdy som volal ja), mail, este na SMSkou som mu hlupak posielal udaje o aute a co ? Nic.

Podla mna su to prkotiny, ktore nemuseli byt o ktorych som nemusel pisat(ja som o nich nemusel pisat,keby ma predavac normalne informoval) a keby sa nestali.
A nestali by sa keby boli trosku profesionalnejsi - ale oni nechcu. Druha vec ci im to poviem priamo(komu majitelovi? - on o tom vie), ci to napisem do dotaznika? - mozno, ci kvoli comu to pisem? Aby zakaznik buduci sa vedel comu vystrihat.

No a dalsi moj opelacky zivot bude zrejme s ich servisom. Dufam,ze tam budem co najmenej(teda ze budem mat funkcne auto) ale to co sa dialo je moja predtucha,ze bude pokracovat. Teda dufam ze nie.
mariaan1
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 30 Máj 2010, 10:52
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: košice

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa mariaan1 »

nikde nieje pisane že musiš ist k nim do servisu -opel nema len jeden servis?
vectra C sedan 2,2dti 92kw,125koni 8/2004
slimak1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 24 Jún 2013, 18:31
Auto: Astra J
Bydlisko: Revúca

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa slimak1 »

ved iste,ja to viem. Ale mozu mat dobry servis. Ja nemusim ist k Oplu nikde a plati zaruka? Lebo ja Ople mam v Roznave, v BB(to ma asi este horsie meno aj v lucenci ci zvolene kde su). Ale mne nerobi problem ist aj do tej nitri.
slimak1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 24 Jún 2013, 18:31
Auto: Astra J
Bydlisko: Revúca

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa slimak1 »

Dnes som bol v servise kvoli palubnemu pocitacu. Myslel som si ze to bude vyriesene za jednu cigaretku. Servisak mi vysvetlil, ze palubny pocitac nemam. Nemam U68 - v tom aute to nie je(mam papier co v tom aute je a to nieje). Poslal ma za predajcom. To je chyba - co sa stava - kazdy kto robi sa stane ze robi chyby(ja neviem kto ju spravil). Snad to opravia.
Zaplatene to bolo a teda by to tam malo byt. Ja som mal mat v cosmo vybave palubny pocitac. Ja som nemal sancu si to priplatit ci zaplatit si nieco lepsie.
Len to nemam. Chyba - stava sa, som zvedavy ako to vyriesia. Resp. ako to mam riesit ja?

Toto je chyba ak to vyriesia o tomto by som nepisal. Tie dve ine veci neboli chyby. Inak roznavsky predajca sa snad posnazi.
slimak1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 24 Jún 2013, 18:31
Auto: Astra J
Bydlisko: Revúca

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa slimak1 »

Som uz otravny. Ale co mam robit? Chalan mi nezavolal(dal som mu dobre cislo - inak moje cislo maju,je to viac ako tyzden) ako to bude riesit. Inak mna to uz ani nenahnevalo - mna by prekvapilo keby zavolal a to vyriesil.
Ako mam riesit ked v aute mal som mat nieco a nemam? Mal tam byt palubny pocitac. Oni ma okradli. Predali nieco a zobrali peniaze a to tam nieje.

Uz som si isty, ze nielen anketovy listok vyplnim. Ale aj u koho sa stazovat? Ci ako to riesit. Zajtra tam zavolam(chalanovi v Roznave,tomu v Revucej neverim ani ho nechcem vidiet),ale ako to riesit?

Inak mam 2600 km najazdenych a s autom som spokojny. Viac menej velmi.
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36825
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa macil »

Ak ti nebol dodaný tovar, za ktorý si zaplatil a predajca nemá snahu to riešiť, či už výmenou tovaru, alebo vrátením peňazí, rieš to cez obchodnú inšpekciu.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
slimak1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 24 Jún 2013, 18:31
Auto: Astra J
Bydlisko: Revúca

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa slimak1 »

OK , do dnes mi nevolali preco nemam palubny pocitac. Ja som sa snimi spojil a povedal ze sa mi nekontaktoval,lebo nevie co by mi povedal(ako to riesil).

Opel ? TO ozaj moze kupit len . .. ňň

Inak su to prkotiny. Ktore by nemuseli byt. Inak opel si kupi len ... ako ja. Kupite ti si Opel v najvysej vybave a nemate tam palubny pocitac v cene 70 eur. Sampzrejme tam mal byt, a nieje. Co so tu ak nie SLovanisti? :-) Je to na smiech. Kopovat tu auto, ci auto? To moze len retard - "súložiť" na celu republiku.A nielen kvoli autu.

Inak doteraz, som bol mierny, co som napisal je pravda.

Inak aj tato stranka mi moze byt u prdele - nie ze si ju nevazim. Chlapec moderator ma raz upozornil a nech ma vzhodi - mozno by spravil dobre.

ALe chlapec moderator mam cosmo vybavu, pred tym ako ma vyhodis , odpovedz, je normalne ze nemas palubny pocitac? CO som si zaplatil?

Kludne ma vyhod aj tak tu nemam zaujem vchadza(inak toto forum tiez velmi za nic nestoji),ale moje prispevky nechaj nech to vidia buduci kupujuci OPLA. Ja som neklamal.
Kajo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 10197
Dátum registrácie: 09 Máj 2008, 22:59
Auto: Astra G
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Kajo »

Chlapec moderátor Ti poradil.
Obráť sa na obchodnú inšpekciu.
Ja Ťa chápem, že si nahnevaný, ale za Tvoje trápenie Opel nemôže.
Niekto niečo pokazil, doplietol, zlyhal konkrétny človek a Ty sa hneváš na značku.
Neblázni.
Ja Ti poviem inú vec, kúpil som Opel Vivaro z bazáru za dosť peňazí a vieš čo? Nebol tam ani zdvihák a ani rezervné koleso.
A ani hlavová opierka vpredu.
Rozvody staré, olej starý, klíma nefunkčná.
Palubák? Žiaden. Ani tempomat.
Jeden reproduktor nehral.
Pneumatiky zjazdené.
No ale kúpil som to auto, lebo som ho chcel, maličkosti ma nerozhodia.
Všetko postupne dávam do poriadku a možno som už na sume, ktorú si dal za auto Ty a stále mám 7-ročného Opla či Renaulta či Nissana či čo to vlastne je, ale načo si kaziť deň, načo sa hnevať?
Teším sa z auta a ako vraví Miro: kraviny neriešim.
Opel Mercedes Renault Ford Peugeot Chrysler - mám rád
Používateľov profilový obrázok
jrblind84
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2822
Dátum registrácie: 20 Mar 2012, 17:13
Auto: Omega B
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: bratislava galanta komarno

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa jrblind84 »

Ďakujeme tí za oboznámenie problému ale osbne môj názor sa uvedom trošku sa tu navazas do ľudí ktorý nemôžu za tvoju nulovu inteligenciu sprostost ak si si prebral auto a neskontroloval si si to za to tí nik nemôže budis chybu si nemusel zapríčiniť ale mohol si sa jej vyvarovať tak sa tu nestazuj a neurazaj stránku ktora možno s daným dodávateľom nemá nič spoločne ! Nič nikdy neni stopercentne len smrť . Máj úctu voči nam sa aspoň ospravedln sa a môžeš pokračovať ďalej v riešení problému a poskitnuti nových info ale nie v zmysle serem na vás lebo tak to nefunguje ďakujem za pochopenie
omega b 2.6v6 24v

nahradne diely na x25xe motoricke casti
jal
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1407
Dátum registrácie: 02 Jún 2013, 23:26
Auto: Iná značka

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa jal »

nulova inteligencia. fakt zaujimave.
neviem si predstavit, ze by som mal peniaze na kupu noveho Opla..
Miroslav Halaj
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 18 Jan 2012, 00:06
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: ,Banska Bystrica

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa Miroslav Halaj »

Chlapec z Revúcej je akčny.Takýmto radit netreba nemá to zmysel.Aj tak si bude mliet len to svoje.
Používateľov profilový obrázok
dulo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 22007
Dátum registrácie: 20 Jún 2007, 10:46
Auto: Vectra B
Bydlisko: Levoča
Bydlisko: Levoča

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa dulo »

:thumbup:
VeBe X18XE Caravan Sport
jal
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1407
Dátum registrácie: 02 Jún 2013, 23:26
Auto: Iná značka

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa jal »

a nezodpoveda nahodou Opel za svoju povest a za to, ze ktorym firmam dovoli predavat svoje auta ?
obzvlast v krajine ako je slovensko, kde je vseobecne blba kvalita sluzieb.

myslim, ze sa neviete vzit do jeho situacie.
najma ti, ktori ste nove auto nekupovali, nechodite tam do servisu (lebo cena za normohodinu), a nahradne diely kupite len tie drobnosti, co nikto iny nevyraba.
citujem jedneho: "Do opla nechodim, tam skapal pes"
Používateľov profilový obrázok
dulo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 22007
Dátum registrácie: 20 Jún 2007, 10:46
Auto: Vectra B
Bydlisko: Levoča
Bydlisko: Levoča

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa dulo »

Juraj, odpoveď dostal, aj radu, ako má postupovať dalej. Ak sa to dotyčnému nepáči, jeho problém...
VeBe X18XE Caravan Sport
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36825
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa macil »

Ide tu o Slimakovu reakciu. To, ako pochodil u Opla, resp. jeho zmluvného partnera je poľutovaniahodné, ale za to nemôže Opelclub, ani fórum a ani nikto z nás, podľa neho idiotov a retardov, lebo sme si kúpili Ople a žijeme v tejto republike. A vlastne po predchádzajúcej reakcii ma táto kauza už ani najmenej nezaujíma.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
jackdaws
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 19 Apr 2010, 18:09
Auto: Astra J

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa jackdaws »

myslim ze aktualne sa opel kvalitou u novych J astier a C Zafir , insignii posunul dost dopredu ,...

ale stale ked sadnem so 7 rocneho focusa ... je to iny pocit ... motooricky je astra super aj prevodovka aj na podvozku dost popracovali od H ckovej astry je to o triedu lepsie... ale pri rovnakom style jazdy byva ludom teda spolucestujucim horsie v astre ako vo forde ... celkove naklony su pri jazde citelnejsie ...

cena/kvalita je u opla OK ...
osobne by som u noveho auta uvazoval velmi o opli , u starsieho je ten vyber ale diskutabilny ...
2.0 CDTi 121kw ST
jal
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1407
Dátum registrácie: 02 Jún 2013, 23:26
Auto: Iná značka

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa jal »

macil napísal:Ide tu o Slimakovu reakciu. To, ako pochodil u Opla, resp. jeho zmluvného partnera je poľutovaniahodné, ale za to nemôže Opelclub, ani fórum a ani nikto z nás, podľa neho idiotov a retardov, lebo sme si kúpili Ople a žijeme v tejto republike. A vlastne po predchádzajúcej reakcii ma táto kauza už ani najmenej nezaujíma.


aha. a robi ?
slimak1
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 24 Jún 2013, 18:31
Auto: Astra J
Bydlisko: Revúca

Re: POZOR! Moja skusenost so znackou OPEL

Príspevok od používateľa slimak1 »

jrblind84 napísal:Ďakujeme tí za oboznámenie problému ale osbne môj názor sa uvedom trošku sa tu navazas do ľudí ktorý nemôžu za tvoju nulovu inteligenciu sprostost ak si si prebral auto a neskontroloval si si to za to tí nik nemôže budis chybu si nemusel zapríčiniť ale mohol si sa jej vyvarovať tak sa tu nestazuj a neurazaj stránku ktora možno s daným dodávateľom nemá nič spoločne ! Nič nikdy neni stopercentne len smrť . Máj úctu voči nam sa aspoň ospravedln sa a môžeš pokračovať ďalej v riešení problému a poskitnuti nových info ale nie v zmysle serem na vás lebo tak to nefunguje ďakujem za pochopenie



Mas presne pravdu, ciastocne. Nulova inteligencia nieje - ale bola nulova skusenost. Ak si preberiete auto si skontrolujte absolutne vsetko. V lete nielen klimu ake aj ci je vyhrievany volant ci sedadla, iste klimu nespustajte naraz to fungovat nebude, pri 30 stupnoch nebude ani vyhrievany volant.

Mna *nadávka* a dpoviem na dalsie podnety. Inak ina ja som spokojnz s autom a inde predajcovaia moyu bzt inteligentnejsi - aj *nadávka*.
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"