chip tuning

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
Fastspeed
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 16:36
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Komárno
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Fastspeed »

Máš na mysli N2O? Tak ti to na krátku dobu zvýši výkon aj na 100%, ale motor Ti to ničí lepšie ako turbo spolu s čipom.
tommy

Príspevok od používateľa tommy »

:D :D tak to je pecka o 1000 :D :D
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

xlapci, nitro??? júúúúúúúúj, ta čo ste blázni, na moju tigru stoja dva bomby a prerobenie 45 000,- už nepamatám, že koľko to vydrží, ale........ nedal by som nigdy, šak to veľké love a to fakt radšej už kúpiť silnejší motor
tommy

Príspevok od používateľa tommy »

wlassto kolko chceš investovať do výkonu motora?????
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

hm....... vieš, teraz riešim tlmiče a brzdy, cez leto prestriekanie auta, kit nasávania, a konečne poriadne pneu a tak ostatné vecičky,
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

takže záleží, že koľko budem mať potom výplatu a koľko miniem z terajšíx úspor
tommy

Príspevok od používateľa tommy »

aháááá :lol: lebo namiesto chipu, radšej rieš výfuk, to je hlavné a pridá dost konikov ale nerez komplet www.amadesperate.sk
tommy

Príspevok od používateľa tommy »

www.a-m-a.sk toto je správne :D
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

tak ja už dával rezonátor+šport.výfuk s dvojitým vývodom a rozširoval som priemer potrubia z 45mm na 50mm a ešte dám katalyzátor a skončím s "vyfukovinami"
Používateľov profilový obrázok
Fastspeed
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 16:36
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Komárno
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Fastspeed »

Napísal som im mail do AMA-DESPERATE, a yebú namňa, nechcú odpovedať. Asi im musím zavolať :? . S maďarsou firmou som takéto problémi nemal. Im som tež napísal mail, s takými istími požiadavkami, a oni na druhý deň mi aj odpovedali. Teraz mám takú dilemu, že obidve firmy sú vzdialené odomňa 100km. Rozhodne asi len cena :lol: .
tommy

Príspevok od používateľa tommy »

hlavne treba zvody,ale tie sú drahšie ako chip :roll:
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

zvody nebudem meniť, lebo spotreba mi pôjde velmi hore, takže asi tak, vieš, počítam tak, že po vymene rezonátora+výfuku+katalyzátora musí ísť do 10 koníkov hore
tommy

Príspevok od používateľa tommy »

fast, aj ja riešim výfuk na diesel, lebo som zistil hned, po kúpe auta, že predošli majitel, tam dal lešenárku ruru cez pol auta :shock: :idea:
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

hm........ ja som si ho dával sám a veľa som sa s ním naj...bal, tak ten rezonátor radšej už do servisu
tommy

Príspevok od používateľa tommy »

je to babračka to ti verím :(
opeler

Príspevok od používateľa opeler »

lešenarsku rurku cez pol auta som chvilku mal aj ja, ale nebol spravny zvuk, trošku ako diera vo výfuku, tak som kupil nový stredný aj zadny a mam na 75% pokol, lebo tento je trochu dlhší a klepe mi o ťažné, ktoré som už raz upravoval, ale musim ešte raz.
Používateľov profilový obrázok
Fastspeed
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 16:36
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Komárno
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Fastspeed »

tommy napísal:fast, aj ja riešim výfuk na diesel, lebo som zistil hned, po kúpe auta, že predošli majitel, tam dal lešenárku ruru cez pol auta :shock: :idea:


Keď som v katalógu výfukov pozeral schému svojho výfuku, zistil som, že je zložený z troch rozlišných typov. Nemám s tým nič, len mi už začal veľmi hrdzavieť, a mám už pokrk stálich zváraní dier. Radšej tam dám nahodiť kompletne nový systém z nerezu, a keď už doňho investujem, tak nech to je poriadne. Chcem dať zvýšiť priemer rúr z 52 mm na 60, alebo 65 mm + nerezový tlmič výfuku.
opeler

Príspevok od používateľa opeler »

nie je náhodou nerez zakázaný? a keď je tak prečo?
tommy

Príspevok od používateľa tommy »

Nerez???je velmi drahá, preto ju nemá každý na aute.Komplet, výfuk v AMA bez zvodov, od turba ma bude stáť 25 000,- :shock: ale vydrži, hádam aj mna prežije :lol:
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

ne, nieje zakázany, prečo by mal byť, neviem o tom nič, ale tak ako tommy píše, možno to prežije aj jeho :)
a myslím si že je uplne zbytočné rozšírovať z 52mm na 65mm, je to dosť vela, tam sa má rozšírovať o mm a ne o cm, ked ma xápeš
Napísať odpoveď

Návrat na "TUNING a STYLING - VŠEOBECNE"