Tuning verzus zákony

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

ericzem

Príspevok od používateľa ericzem »

ako som tu uz niekde pisal zlata motorka :P ani raz ma nezastavili skor nedobehli? :lol: :twisted: teraz trpnem pri kazdej hliadke :P
miky_5

Príspevok od používateľa miky_5 »

potreboval by som zapisat 16tky do TP,nema niekto niejakeho znameho u policajtov v Blave?
Používateľov profilový obrázok
zachi
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 20 Feb 2008, 13:47
Auto: Astra G
Bydlisko: SKMYTL
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zachi »

Možno teraz trepnem nezmysel lebo nie som si celkom istý ale dotyčný p.Plézel alebo ako sa to volá proste hovorca myslím, že z PPZSR nedávno sa v televízii vyjadril na plnú pusu, že to nie je pravda v súčastnosti aby boli policajti hodnotení podľa výslednej činnosti ako za čias minulého režimu keď vtedy prísl.VB boli hodnotení čiarečkovým systémom. Takže kde je pravda, byť policajtom tak by som nadriadeného, ktorý by mi siahol na plat hnal až ministrovi pokial by ma hodnotil i dnes za to koľko vykáže ten ktorý jednotlivec pokúť alebo pod.
ASTRA Classic II HB > Z14XE > 2004
____________________________
Používateľov profilový obrázok
ondrejko
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 19 Sep 2007, 19:40
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: spisska nova ves
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ondrejko »

zachi napísal:Možno teraz trepnem nezmysel lebo nie som si celkom istý ale dotyčný p.Plézel alebo ako sa to volá proste hovorca myslím, že z PPZSR nedávno sa v televízii vyjadril na plnú pusu, že to nie je pravda v súčastnosti aby boli policajti hodnotení podľa výslednej činnosti ako za čias minulého režimu keď vtedy prísl.VB boli hodnotení čiarečkovým systémom. Takže kde je pravda, byť policajtom tak by som nadriadeného, ktorý by mi siahol na plat hnal až ministrovi pokial by ma hodnotil i dnes za to koľko vykáže ten ktorý jednotlivec pokúť alebo pod.

sa ti to povie mam znameho co robi u polisoch 10 rokov a uz asi 8 krat si dal ziadost k dopravakom a stale mu to neschvalil a ked povedal ze sa mu nepaci to co robi tak ho dal robit na obchodzky mesiac a potom sa ho pytal ci chce ostat na svojej pozicii este tak hnaj ho ked je raz idiot
opel tigra 1.4i
taky69
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: 28 Mar 2007, 20:27
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa taky69 »

zachi napísal:Možno teraz trepnem nezmysel lebo nie som si celkom istý ale dotyčný p.Plézel alebo ako sa to volá proste hovorca myslím, že z PPZSR nedávno sa v televízii vyjadril na plnú pusu, že to nie je pravda v súčastnosti aby boli policajti hodnotení podľa výslednej činnosti ako za čias minulého režimu keď vtedy prísl.VB boli hodnotení čiarečkovým systémom. Takže kde je pravda, byť policajtom tak by som nadriadeného, ktorý by mi siahol na plat hnal až ministrovi pokial by ma hodnotil i dnes za to koľko vykáže ten ktorý jednotlivec pokúť alebo pod.



No to čo sa vraví v médiách je jedna vec, ale to čo sa deje v skutočnosti je uplny opak. A je to stále tak ako za čias VB, stále platí čiarkový systém. A čo sa týka toho hnania nadriadeného k ministrovi tak vždy platí, že musíš ísť cez tvojho nadriadeného a ten to potom postúpi dalej...skúšali to už mnohí, nielen u nás ale aj inde a platí stále to isté: štíš proti vetru...dá sa to ale riadne sa oštíš... :lol: :lol:
To ísté vraveli aj o zvyšovaní platov...som zvedavý na výplatu za marec či to bude ozaj tak ako vraveli v médiách... :lol: :lol:
o ostatných veciach možeme potom hodiť debat na chatovici abo na nejakom zraze ak dovtedy dačo bude...

no dosť bolo o policajnom zbore vrátme sa k téme tunig vs zákony bo macilko nás zruší... :lol: :lol:
dakedy Opel Astra F x14nz - c20nz
teraz VW Passat 1,9 PD a Opel Antara 2,0 4x4 - z20s
Používateľov profilový obrázok
Teo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4752
Dátum registrácie: 19 Jan 2008, 21:39
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Teo »

no VASCINOU VSETOK TUNING JE ONLY FOR HOBBY. a nie vseto pekne je aj funkcne! Mam dost skusenosti s tuningom mrknite moj veb www.teoracing.sk a uvidite ze viem o com pisem! :D
Kadett 1,3 44KW FULL MANUAL r.v.88(karburátor :)
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.opravaservoriadenia.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Používateľov profilový obrázok
scorpi4
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 213
Dátum registrácie: 19 Jan 2008, 22:27
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Teo napísal:no VASCINOU VSETOK TUNING JE ONLY FOR HOBBY. a nie vseto pekne je aj funkcne! Mam dost skusenosti s tuningom mrknite moj veb www.teoracing.sk a uvidite ze viem o com pisem! :D


HEJ TEO,TAK SA POZRI DO GALERIE, A POVEDZ MI,CI VIEME UROBIT TAKY DECENTNY TUNING AJ NA MOJU vEcE,AKO JE TEN OD IRMISCHER...HMM? :D len lizatko v predu v podnarazniku,prahy a jemne zadne kridlo...to je cele..viac nechcem...
1.Opel Vectra 2,2 DTi Sport GTI hatschback(2004)
2.VW Golf III Cabrio 1,6 i (1997)
3.VW Sharan 1,9 TDi (2001)
4.BMW 5 3,0 TDi Commonrail (2003)
5.Audi A6 1,9 TDi navi+ (2001) /ex/
Napísať odpoveď

Návrat na "TUNING a STYLING - VŠEOBECNE"