lakťová opierka

Moderátori: dulo, buci_vectra

iurai

Príspevok od používateľa iurai »

hodili by sa obrazky konkretnych opierok namontovanych do Vectry
pepeho

Príspevok od používateľa pepeho »

ja mam univerzal z nemecka po prepocte asi za 300 sk a som s nou spokojny. da sa na nej prisposobit vyska a ked ju neprichitis na pevno skrutkami tak sa da pohybovat aj trochu dopredu a naspet. vyzorom tiez celkom ujde.
Používateľov profilový obrázok
mathis
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 395
Dátum registrácie: 07 Okt 2007, 20:31
Auto: Vectra B
Bydlisko: Poprad
Bydlisko: Poprad
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mathis »

rado.c napísal:tak, chalani, tu samozrejme suhlasim s Teom, vsetko je sice otazka vkusu (a otazka penazi???) ale dat si do auta hocico, len aby to tam bolo je neskutocny NEVKUS a v tomto pripade slovo DOPRASIT ma velmi mierny charakter.
aaaaleeee, kazdy nech si da do svojho auta co chce, no kritika "doplnku" (a tu sa v ziadnom pripade neda hovorit o tuningu) je na mieste!
takze, zacalo to dotazom, kde sa da kupit "pekna laktova opierka" a to co tu v par prispevkoch prebehlo (mozno len slovne) je vrcholom nevkusu.
dakujem, ze ste to pochopili ako vyjadrenie subjektivneho nazoru.


snad to ozrejmim jednoduchym a vsetkym znamym prikladom.... cigarety na ukrajine kupis v legalnom obchode alebo na benzinke nemenovanu znacku overenej kvality za 11 korun, u nas ich kupis tie iste overenu kvalitu za 80 korun, a nebavim sa o nejakych smejdoch podfukoch a podobne je to oficialny tovar tej istej znacky a tej istej kvality, tak moj subjektivny nazor je ze ak kupim tu istu opierku na UA za desatinu ceny co tuna, tak si nijak interier nedoprasim....


ale nehadam sa , kazdy mame iny nazor a mozno aj vkus :) mozno mne sa prasacinky pacia :))
Opel Vectra Caravan 1,6 16V --X16XEL-- r.v.1998 -- 74kW--
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

pepeho napísal:ja mam univerzal z nemecka po prepocte asi za 300 sk a som s nou spokojny. da sa na nej prisposobit vyska a ked ju neprichitis na pevno skrutkami tak sa da pohybovat aj trochu dopredu a naspet. vyzorom tiez celkom ujde.


vsak skus urobit nejake fotky, aby sme videli, aky je vysledok
Používateľov profilový obrázok
Teo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4752
Dátum registrácie: 19 Jan 2008, 21:39
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Teo »

No neviem ci na ukraine sa predavaju opierky vyrobene v madarsku a potiahnute pravou kozou ktore sedie ako "rit na serbel!" No ak nahodou niekto taku za 2 kilecka ma rad by som ju videl mozno uz nic ine nekupim len veci z ukrainy :-) Tak eta vsjo ohladom opierok a mna.
pepeho

Príspevok od používateľa pepeho »

iurai napísal:
pepeho napísal:ja mam univerzal z nemecka po prepocte asi za 300 sk a som s nou spokojny. da sa na nej prisposobit vyska a ked ju neprichitis na pevno skrutkami tak sa da pohybovat aj trochu dopredu a naspet. vyzorom tiez celkom ujde.


vsak skus urobit nejake fotky, aby sme videli, aky je vysledok



skusim to daako pofotit a hodim sem tie fotky
Yuricome
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 22 Jan 2011, 01:30
Auto: Vectra C
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Yuricome »

To IURAI: Ospravedlnujem sa za SS, nevšimol som si.... :?

for ALL:
Nechcem rozbiehať novú diskusiu, tak budem pokračovať v tejto staršej, hádam to môžem. Uvažoval som namontovat do svojej Vectry C lakťovu opierku, ale neviem čo všetko potrebujem. Potrebujem samozrejme opierku a stredovu konzolu. Ano? Ta stredova konzola by mala byt az od popolnika vpredu(t.j. aj cast pred riadiacou pakou) alebo stači zohnať len čast za riadiacou pakou (teda ak sa to da takto deliť). Mal som v ruke len čisto opierku a mala na konci nejaky kovovy kus, ktory som si nevedel predstaviť kde ma byť namontovany. Je to náročna vymena alebo by to zvladol aj laik ako ja. Treba demontovať aj sedadlá? Prosil by som nejaký podrobnejší návod ak sa dá. Alebo to stačí urobiť tak ako to píše iurai? "Kúpiť neoddelenú a namontovať?" Bude to stačiť? Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
lukas107
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 21 Jan 2010, 15:12
Auto: Iná značka
Bydlisko: Ružomberok
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lukas107 »

zdravim...mam cely stredovy panel s VeBe aj s laktovou opierkou..smola je ze som omylom kupil pre vebku s pravostrannym riadenim..nvm ako by sa dala odmontovat ta originalna opierka? chcel by som si ju prehodit na svoj povodny stredovy panel
BMW 320d 110kw Touring
r.v 2003 --online

BMW 318TDS Compact M-paket original
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

lukas107 napísal:zdravim...mam cely stredovy panel s VeBe aj s laktovou opierkou..smola je ze som omylom kupil pre vebku s pravostrannym riadenim..nvm ako by sa dala odmontovat ta originalna opierka? chcel by som si ju prehodit na svoj povodny stredovy panel


ja som to robil takto. opierka je tam vlepena nejakym super lepidlom.
ja som ju naskrutkoval
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

Yuricome napísal:To IURAI: Ospravedlnujem sa za SS, nevšimol som si.... :?

for ALL:
Nechcem rozbiehať novú diskusiu, tak budem pokračovať v tejto staršej, hádam to môžem. Uvažoval som namontovat do svojej Vectry C lakťovu opierku, ale neviem čo všetko potrebujem. Potrebujem samozrejme opierku a stredovu konzolu. Ano? Ta stredova konzola by mala byt az od popolnika vpredu(t.j. aj cast pred riadiacou pakou) alebo stači zohnať len čast za riadiacou pakou (teda ak sa to da takto deliť). Mal som v ruke len čisto opierku a mala na konci nejaky kovovy kus, ktory som si nevedel predstaviť kde ma byť namontovany. Je to náročna vymena alebo by to zvladol aj laik ako ja. Treba demontovať aj sedadlá? Prosil by som nejaký podrobnejší návod ak sa dá. Alebo to stačí urobiť tak ako to píše iurai? "Kúpiť neoddelenú a namontovať?" Bude to stačiť? Ďakujem.


toto treba pozriet v katalogu dielov.

ale matne si pamatam, ze treba aj inu konzolu. samozrejeme z auta s volantom vlavo
Používateľov profilový obrázok
lukas107
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 21 Jan 2010, 15:12
Auto: Iná značka
Bydlisko: Ružomberok
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lukas107 »

tak som to aj ja spravil nakoniec...zospodu 2 sroby a s bokov 2 sroby..len troska peruje ked na nu opriem

iurai napísal:
lukas107 napísal:zdravim...mam cely stredovy panel s VeBe aj s laktovou opierkou..smola je ze som omylom kupil pre vebku s pravostrannym riadenim..nvm ako by sa dala odmontovat ta originalna opierka? chcel by som si ju prehodit na svoj povodny stredovy panel


ja som to robil takto. opierka je tam vlepena nejakym super lepidlom.
ja som ju naskrutkoval
BMW 320d 110kw Touring
r.v 2003 --online

BMW 318TDS Compact M-paket original
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR"