zakalene predne svetla

Moderátori: bukelo, buci_vectra

tahaj
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 26 Feb 2011, 09:30
Auto: Signum
Bydlisko: Žilina
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa tahaj »

našiel som sadu kde je aj UV sprej po leštení čiže to bude asi najlepšia volba cela sada aj s UV sprejom
Opel Signum 3.0 V6 CDTI
Dacia Dokker 1.6
Audi A4 1.9 Tdi RS4 style ex
Honda Civic 1.4i ex
Peugeot 307 1.6 oxygo ex
Skoda 120 ex
Používateľov profilový obrázok
automanik
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 12:13
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Topolový 427/18

Príspevok od používateľa automanik »

Ahoj už mám dosť zrenovovaných svetiel, nikdy som na svetlá nepoužíval žiaden lak a z výsledkom som bol alebo skôr hlavne z výsledkom boli vždy tí čo som im svetla zrenovoval spokojní. Podľa skúseností viem, že keď svetlo poctivo zrenovujete, tak výsledok vydrží, v najhoršom prípade stači + - raz za dva roky svetlo preleštiť pastou ktorá vám zostane po vykonanej renovácii. Ak chcete vedieť čo používam tak sa pozrite tu: www.autoren.sk
Stačí vám vŕtačka voda s saponátmi a pre sto percentuálny výsledok asi dve hodiny práce. Jo a ešte karosárska páska na olepenie svetiel, aby svetla nebolo nutne vyťahovať.
Skúšal som 3M, Xeropol a dokonca aj zubnú pastu, a to dokonca z dobrými výsledkami ale len na chvíľu.
Bez práce nie sú koláče.
Ps kedysi som robil karosárov a neviem si predstaviť, ako v "domácich" podmienkach striekajú svetlo lakom a navyše si myslím, že práve ten lak na svetlách je dôvod prečo po nejakej dobe vyzerajú svetla tak hrozne.
Ja: Astra Caravan 1.8 16V rv.2000 typ motora:X18XE1 85 KW
Manželka : Vectra 1.9 CDTI r.v2006 16V typ motora : Z19DTH 110 KW .
V plánu ( až bude euro ) INSIGNIA :predsa nemusí mať manželka lepšie auto ako JA !!!
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

automanik, mohol by si okrem reklamy pisat nieco ine ;-)
moznosti je vela.
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR"