Subwoofer VEBE

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

Redline
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 04 Okt 2008, 16:26
Auto: Iná značka

Subwoofer VEBE

Príspevok od používateľa Redline »

No tak mam navas otazku mam radio Siemens CDR 500 ....ale nema vystup pre subwoofer ....ci je mozne nejako inac zapojit subwoofer
+ Ake velke su reproduktory v prednych a zadnych dverach neviem ze aku velkost kupit

P.S:chcem tak aktivny
Naposledy upravil/-a Redline v 12 Okt 2008, 16:02, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

1. daj si do profilu, ze mas VeBe :idea:
2. vpredu 165-tky SLIM !!! - takze bud kupis slimky alebo kupis normalne repro + redukciu, vzadu su 130-tky
3. PRECO AKTIV???? slaba kvalita zosilovaca vstavaneho + maly vykon
4. ano zapojis ale signal budes musiet dodavat cez kable reproduktora naco musi byt woofer stavany - mal by mat vysokourovnovy vstup.
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
georgo19

Príspevok od používateľa georgo19 »

no ja mam natiahnuty kabel od jedneho zo zadnych reproduktorov do subwoofera a v subwooferi mam (tak ako vacsina) vyhybku iba na nizke tony cize tak,lebo tiez nemam origo vystup na sub.a k tej druhej otazke ti neodpoviem preto lebo si nenapisal ze co vlastne za auto mas :blink1:
Redline
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 04 Okt 2008, 16:26
Auto: Iná značka

Príspevok od používateľa Redline »

prepacte moja chyba mam vebe rv:1998
aku redukciu ?

edit tieto:
vpredu
http://www.audioexpert.sk/reproduktory-do-auta/magnat-classic-163
vzadu
http://www.audioexpert.sk/reproduktory-do-auta-130mm/magnat-classic-132

chcem do predu
Naposledy upravil/-a Redline v 12 Okt 2008, 16:13, upravené celkom 2 krát.
georgo19

Príspevok od používateľa georgo19 »

hmm tak to necham na Bruna on ma VeBe ale tie kruzky ako radil to je tak noo :bash:
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

Redline - zabudni na tie repro co si dal do linku - su to koaxialy - ked uz tak si daj dozadu iba koaxialny reproduktor ale urcite nie dopredu !!!
Do predu jedine komponentne repro - za 2000 Sk zozenies a prakticky aj zadne kompa 13" za nejakych 1300 Sk sa daju kupit.

Tu reduciu som myslel tot : http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... zaradenie= bez tohto neosadis do prednych dveri ziadne ine repro ako SLIM - a tie su drahsie ako normalne velkosti, alebo mozes pouzit medzikruzie z MDF-ky, takze hladat nejakeho stolara , ktory ma MDF-ku a je ochotny vyrezat ich.


http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=9

napis ss jarko90 - ten ma nejaky hifi shop - nech ti ponukne nieco :idea:
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

Tu mas dobre vlakno ohladom repro do VeBe - su tam aj moje foto co mam namontovane.
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=4881&start=0
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Redline
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 04 Okt 2008, 16:26
Auto: Iná značka

Príspevok od používateľa Redline »

bruno velmi ti dakujem tie co si mi dal na autoomega (magnat) ked pouzijem redkuciu tak by mi mali bezproblemov sadnut ?....bude treba aj na zadne redukciu ?Bude stacit to radi oco tam mam teraz ci bude treba zosilovac ?

Do zadu
[url]http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=877&id_tovar=14753&ukaz=detail&hlzaradenie=9
Repro 130mm komponentné - ALPINE SXE-1350s[/url]
Do predu
a tie ako si dal ty
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

Tie linky ber iba ako priklad - ze co potrebujes a aka je priblizna cena lacnych kompo repro.
Malo by ti to sadnut. Dozadu - mozes nemusis - lebo tam sa okna nestahuju uplne dole takze magnet repraku nezavadzia, ja som zadne prichytil o tapacir dveri /zatial/.
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

No 2000 sk za 13-stky je dost - to ma vyznam kebyze to myslis s hudbou vazne - to znamena nejake to tlmenie cca 2000 sk dvere.
Najprv si poriadne zvaz co chces a za kolko. Hudba do auta nieje fakt lacna zalezitost, ja som si to tiez predstavoval hurraaa system nakupil a potom som zosmutnel pri montazi.

Ak chces mat aj zosilovac na repra vo dverach aj vpredu aj vzadu teda 4-kanal musis tahat aj nove kable od zosiku k reprakom - vela stastia ti prajem alebo 3500 sk das nejakej firme. Ja som to nakoniec vzdal a mam reproduktory napojene na radio a zosik mam premosteny a pohana woofer.

Ak som ta prave odradil od zosilovaca tak hladaj repro s vysokou citlivostou - 90 / 91 dB - ja tam mam napriklad HERTZ DSK - tie sa uz nevyrabaju. Pri takejto citlivosti ti zahraju aj z radia.

Ak chces ohurovat niekde na pumpe tak setri setri setri , ja mam za 10 tisic hudbu okrem radia a to som len vyberal hadam z toho najlacnejsieho to najlepsie co sa dalo, prakticky som vymenil fabricke repro za nieco lepsie a dal woofer.
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Redline
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 04 Okt 2008, 16:26
Auto: Iná značka

Príspevok od používateľa Redline »

no tak ja si predstavujem kupit reproduktory pred zad .......plus vytlm inac neviete niekto kde zohnat sadu na vytlmenie
Opel Vectra B X18XE (1998) - ex
Škoda SuperB 1,9TDi (2009)
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

Bud kupis na nete z nejakeho i-shopu, alebo citaj na go4sound , tak tam vzdy niekto ma navyse z montaze alebo tam predavaju za dobre ceny - daj si tam inzerat, urcite ti niekto ponukne nieco.

Neviem co si myslel pod sadou - ze kupis presne na svoje dvere ??? - tak to nema nik. Predavaju sa platy v roznych rozmeroch.
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Redline
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 04 Okt 2008, 16:26
Auto: Iná značka

Príspevok od používateľa Redline »

to tlmenie ze kolko vyde na dvere cca a kolko toho pottrebujem...a tie co som dal alpine dozadu a magnaty dopredu bude to dobre ci radsej rovnake znacky ?
Opel Vectra B X18XE (1998) - ex
Škoda SuperB 1,9TDi (2009)
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

Tlmenie na jedny dvere - okolo 2000 Sk , kolko potrebujes ? - zalezi v akej velkosti zozenies tie platy - napriklad : http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=9

je dost produktov na tlmenie - chod na go4sound !!! a citaj hladaj citaj :idea: - je tam aj galeria a jedna porobena Vectra.
K vybere repro - tie alpiny aj magnat su urcite kvalitne, ale asi nik ti nepovie kup to - to je na tebe.
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Redline
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 04 Okt 2008, 16:26
Auto: Iná značka

Príspevok od používateľa Redline »

ok to som potreboval vediet ze ci su kvalitne ....ok takze ja ich zoberem tie magnaty aj alpine plus jednu sadu redukcii ...dik bruno za vsetko
Dufam ze to bude hrat lepsie ako seria :D
Opel Vectra B X18XE (1998) - ex
Škoda SuperB 1,9TDi (2009)
Používateľov profilový obrázok
TSteinar
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 479
Dátum registrácie: 18 Jan 2008, 16:22
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa TSteinar »

na tlmenie som najnovsie videl pouzivat taku cervenu hustejsiu latku, ktorou sa natreli vsetky plechy, ale neviem ci to prave bude lacnejsie riesenie.
OPEL Vectra B 2.2 16v 108 kW 2001
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

Vola sa to BRAX , cital som o tom jedny hovoria OK iny , ze nic moc, tak si vyber. :roll: Zatial vsetci sa zhoduju , ze Dynamat je to najlepsie, co trh ponuka. Tiez som rozmyslal nad tlmenim, ale do mojho auta uz nebudem nijak extra vrazat. Je to aj pracovne auto v mojom podani, takze skoda investicii.
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
jarko90
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 06 Apr 2008, 15:42
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa jarko90 »

ak chces poriesit hudbu do auta sa mi ozvi, rozbieham eshop a mam lacnejsie ako autoomega ceny;) .. odporucam dynamat, teraz su v akcii za 100sk plat 45x20cm tusim .. ;) je to to najlepsie a lahko sa to montuje :)
Opel Vectra Caravan 2.0i 16V 1998 automat 100kW 136HP
Napísať odpoveď

Návrat na "AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE"