hmlovky VeCe dorabka /ako zistim/

Moderátori: dulo, buci_vectra

iurai

Príspevok od používateľa iurai »

tazko povedat k tej poistkovke. ale vypinac by mohol byt uzitocny, ak chces hmlovky
Používateľov profilový obrázok
tomas832
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 04 Okt 2009, 20:09
Auto: Vectra C
Bydlisko: Námestovo
Bydlisko alt: BA
Bydlisko: Namestovo
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa tomas832 »

podarilo sa to uz niekomu poskladat tak ako je original od vyroby?ovladac,skrinka a svetla?
Vectra 2006 CARAVAN 1.9 CDTi 16V Sport Z19DTH -320Nm Common rail 2,,,predne ložisko,DPF, trysky z alfy romea pridalo to 12HP, sanie, termostat..:( auto ma 350 000 km..ale mam ju rad je to moja manzelka. dpf off pri 172400 a chip na 142kwa 410Nm.:)
Používateľov profilový obrázok
Misto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 08 Apr 2010, 21:15
Auto: Signum
Bydlisko: Myjava

Príspevok od používateľa Misto »

Ja idem dorabat hmlovky na vece sobotu. Co som sa docital v UK, tak by to nemal byt problem. To iste som zistil aj v Opli. Reci o nenormalnych problemoch sa mi nezdaju.
Kazdopadne sa idem do toho pustit a potom dam vediet ako som dopadol :)
Používateľov profilový obrázok
tomas832
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 04 Okt 2009, 20:09
Auto: Vectra C
Bydlisko: Námestovo
Bydlisko alt: BA
Bydlisko: Namestovo
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa tomas832 »

Misto napísal:Ja idem dorabat hmlovky na vece sobotu. Co som sa docital v UK, tak by to nemal byt problem. To iste som zistil aj v Opli. Reci o nenormalnych problemoch sa mi nezdaju.
Kazdopadne sa idem do toho pustit a potom dam vediet ako som dopadol :)

ak sa ti to podari daj vediet a daj vediet co vsetko to obnasa zo stranky casovej aj materialnej taktiez financnej
Vectra 2006 CARAVAN 1.9 CDTi 16V Sport Z19DTH -320Nm Common rail 2,,,predne ložisko,DPF, trysky z alfy romea pridalo to 12HP, sanie, termostat..:( auto ma 350 000 km..ale mam ju rad je to moja manzelka. dpf off pri 172400 a chip na 142kwa 410Nm.:)
Používateľov profilový obrázok
Misto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 08 Apr 2010, 21:15
Auto: Signum
Bydlisko: Myjava

Príspevok od používateľa Misto »

Tak vcera som hmlovky namontoval. Este nesvietia. Montaz samozrejme prebehla bez problemov. Kable boli v aute predpripravene, takze s tym problem. Dokupil som original vypinac a vsetko namontoval a zapojil. Lenze zapnut nejdu. Nedeje sa vobec nic :)
Teraz by som ich podla mojich informacii mal dat len povolit a vsetko by malo ist. Cize to vybavim cez tyzden a potom dam vediet, ci to ide.
Pri montazi ziadny problem nebol. Sadli ako uliate. Jedine som musel trocha posunut klakson, lebo zavadzal.
Používateľov profilový obrázok
24petusko
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 11028
Dátum registrácie: 11 Dec 2009, 17:35
Auto: Vectra C
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko: Košice okolie

Príspevok od používateľa 24petusko »

a uz mas nieco nove?
svietia?
VeCe: '06, Z18XER, Black beauty OPC
Honda Legen( wait for it... )dary
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

na tie hmlovky je treba doviest elektriku. mozno je pes zakopany v tej poistkovke
Používateľov profilový obrázok
troodon
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 15 Nov 2008, 23:17
Auto: Astra G
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Re: hmlovky VeCe dorabka /ako zistim/

Príspevok od používateľa troodon »

sice stara tema ale kazde info dobre.
Ak aj natiahnete kable do XE2/UEC tak este neznamena automaticky ze vo vasom UEC budu osadene FET tranzistory/SSrele ktore spinaju hmlovky + nemusi to ani SW v UEC podporovat.. ak by ste aj vymenili UEC a nakodili ho tak este nemusi hmlovky podporovat BCM ci uz softverovo alebo mozu chybat patricne kable zo spinaca svetiel do BCM.

Najlahsie je to spravit od zadnej hmlovky signal zapne pridavne rele ktore pripoji napatie na hmlovky - proste obist komplet riadiacky, samozrejme cez patricne poistky aby to bolo bezpecne.
Astra G - sportive, X20DTL, 1999, 3dv, spotreba 3,5-5 l/100km leto , 4,5-6 l/100km zima
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - ELEKTRO"