dymi na modro..

Moderátor: bukelo

pato27

dymi na modro..

Príspevok od používateľa pato27 »

....mam problem ...menil som kruzky ale len na jednom pieste,lebo boli prasknute,boli tiez menene semeringy,tiesnenia a proste vsetko co sa meni okolo toho...po oprave auto slo v poho nedymilo,proste o.k. ale cca po 1200km zacalo zas dymit...ubytok oleja nebadam,sviecky suche,voda sa nestraca...tah ma....startuje dobre,len dymi jak svina,ked ho nastartujem....a potom ked sa zohreje....bol som merat aj tlaky vo valcoch s podozrenim,ze mam problem s ostatnymi piestami co na nich neboli menene kruzky...ale v poho,vsetko v norme...aj hlava bola dotahovana..tak neviem..prosim prosim o radu :cry:....tigra1.4 16v
Jakub-ko
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 613
Dátum registrácie: 06 Nov 2006, 11:42
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: KOSICE

Príspevok od používateľa Jakub-ko »

musis stym pojezdit mozno sa ubytok oleja prejavy viac
OPEL VECTRA CARAVAN X 16 XEL
pato27

Príspevok od používateľa pato27 »

no to asi musim,lebo zatial vobec neubuda :)
pato27

Príspevok od používateľa pato27 »

no zas musim trosku pootravovat s tym dymenim ono to dymi,len ked sa motor zohreje tak neviem,skuste sem hodit niekolko riadkov,co by to mohlo byt(podotykam-sviecky suche,semeringy vymenene,tesnenia tiez,tlaky o.k.)...este mi v opli povedali,ze by som mohol mat vo vyfuku olej,a ten sa vypaluje...1.4 16v
pato27

Príspevok od používateľa pato27 »

..re mam taky dost zvlastny problem ohladom mojej 1,4 16v Tigri &| ....dymi na modro-olejovo...dymi pri nastartovani,potom ked sa zohreje,ked motor bezi na volnobeh tak ne,ale potom ako pridam kudol dymu vyleti..na tom by nebolo nic nezvycajne,lebo vacsina z vas by si povedala ze urcite na vine budu kruzky na pieste....ale...olej nezere :| ,teda zere na 3000km cca2dcl,co je dost pod normu,tlaky vo valcoch su ok,nove su naj semeringy na ventiloch,tesnenie pod hlavou,nove zapalovacie kable,novy olej....ECU mi nesvieti....takze som celkom zufaly,lebo este nikto mi neporadil...
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36825
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Pripomienka moderátora

Otázku stačí napísať raz a to do sekcie, kam patrí. Určite pochopíš, prečo som duplikát príspevku zmazal.

moderátor
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
pato27

Príspevok od používateľa pato27 »

ok..ja len preto,ze vacsina je tu tych co maju astri a podobny motor...skor si to vsimnu...o tigre sa tu pise dost malo.......ale pochopil som ta...
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

macil napísal:Pripomienka moderátora

Otázku stačí napísať raz a to do sekcie, kam patrí. Určite pochopíš, prečo som duplikát príspevku zmazal.

moderátor
Macil nebud zasa taky prisny pisu sa tu aj ine hovadiny :wink:
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
pato27

Príspevok od používateľa pato27 »

skoda sem pisat aj tak nikto neporadil...macil marne som sa snazil.....dik signum za pochopenie
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36825
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

O čo si sa márne snažil? Evidentne sa tu nik s takým problémom nestretol, ak to vôbec je problém. Píšeš, že sa ti nič nestráca, tak akú radu čakáš? Jazdi a uvidíš.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

macil ukáž prstom ktorý ťa zlosti, hned mu ho odkusím :lol:
dedo.miki

Príspevok od používateľa dedo.miki »

A nenahádzalo ti do výfuku olej pred opravou a teraz sa vypaluje?
Napísať odpoveď

Návrat na "TIGRA, SPEEDSTER - MOTOR/PREVODOVKA"