palivove cerpadlo

Moderátor: dulo

Používateľov profilový obrázok
tigrik.sk
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 28 Jan 2007, 01:13
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Topolcany

Re: re

Príspevok od používateľa tigrik.sk »

Komo napísal:
tigrik.sk napísal:
stupi napísal:porucha uz je zistena,zaseknuty nasavaci kos v hornej polohe, nakolko tesne pred trym som mal plnu nadrz,teraz uz ide ako omega,dotankoval,odvzdusnil ,vymenil filter,v servise odhadovali poruchu na 8000 Sk,zlate slovenske rucicky
..ja mam taky isty problem...musim ju dlho tocit aby chytila,potom ide ok...kupil som protispadovy ventil...myslite ze pomoze?..alebo to bude cerpadlo?..pocul som ze stoji cca 20 000sk,da sa v nom len nieco vymenit??


potom napis, si dopadol s tym protispadovym ventilom.
...
ventil nepomohol ale problem je vyrieseny...natankoval som za 500 a auto slape...takze je vysoko nastavena hadica ci co v nadrzi..a ked mam nad 10 litrov ide auto ok....uz ma trapi len ta teplota..sa mi zacala prehrievat...voda je vlazna,pritom ukazuje 110 stupnov a nevyvre..len auto nema tach,nekuri...kupil som novy termostat uvidime...
Komo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3608
Dátum registrácie: 19 Mar 2007, 16:47
Auto: Astra H
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Komjatna
Bydlisko: Komjatna [RK]

Príspevok od používateľa Komo »

Takze tam je problem???? Kua, to ma asi drbne...ja jazdim po vacsine na vypary, ale tak neviem ci to aj tak pomoze, pretoze ja musim tocit asi 5 sekund ked auto dlho stoji (8 a viac hodin) a potom nabehne. Zaujimave je, ze ked vypnem motor a potom startujem, tak ide pekne, takze ja som to tipoval, ze mi pada benzin....ale tak neviem. Co stoji ten ventilcek a kam sa dava? Za filter?
Používateľov profilový obrázok
tigrik.sk
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 28 Jan 2007, 01:13
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od používateľa tigrik.sk »

Komo napísal:Takze tam je problem???? Kua, to ma asi drbne...ja jazdim po vacsine na vypary, ale tak neviem ci to aj tak pomoze, pretoze ja musim tocit asi 5 sekund ked auto dlho stoji (8 a viac hodin) a potom nabehne. Zaujimave je, ze ked vypnem motor a potom startujem, tak ide pekne, takze ja som to tipoval, ze mi pada benzin....ale tak neviem. Co stoji ten ventilcek a kam sa dava? Za filter?
..no dava sa za filter..ale neviem ci ti pomoze....mne sa zase prehrieva a vsetci mi hovoria ze je to tesnenie pod hlavou...
Komo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3608
Dátum registrácie: 19 Mar 2007, 16:47
Auto: Astra H
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Komjatna
Bydlisko: Komjatna [RK]

Príspevok od používateľa Komo »

Ako ja niesom z toho nejako extra zufali, len ma to stve, ked rano dojdem ku autu tak musim krutit kus dlhsie a chyta postupne ale nastartuje vzdy. Nasldne na to ked vypnem motor a zas natocim, chyti na prvy sup, z toho som usudil ze mi proste pada benzin. Nic ine racionalne ma nenapada.
Používateľov profilový obrázok
tigrik.sk
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 28 Jan 2007, 01:13
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od používateľa tigrik.sk »

Komo napísal:Ako ja niesom z toho nejako extra zufali, len ma to stve, ked rano dojdem ku autu tak musim krutit kus dlhsie a chyta postupne ale nastartuje vzdy. Nasldne na to ked vypnem motor a zas natocim, chyti na prvy sup, z toho som usudil ze mi proste pada benzin. Nic ine racionalne ma nenapada.
..no prehrievanie asi vyriesene vodna pumpa KO,vytiahli ju celu rozlamanu...
stupi
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 02 Okt 2006, 17:03
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

re

Príspevok od používateľa stupi »

vymen aj termostat,robota blba,ale sa vyplati
O-Omega 2.5TD,2000 r.v.
VW-Passat,1.9TDI,2004

0911328257
mstupi25@gmail.com
Používateľov profilový obrázok
tigrik.sk
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 28 Jan 2007, 01:13
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Topolcany

Re: re

Príspevok od používateľa tigrik.sk »

stupi napísal:vymen aj termostat,robota blba,ale sa vyplati

UZ JE....
Napísať odpoveď

Návrat na "OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - MOTOR/PREVODOVKA"