VeCe Y20DTH - Núdzový režim počas jazdy

Moderátori: dulo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
diemkej
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 317
Dátum registrácie: 02 Nov 2014, 11:48
Auto: Vectra C
Bydlisko: Rimavská Sobota
Bydlisko alt: Košice

VeCe Y20DTH - Núdzový režim počas jazdy

Príspevok od používateľa diemkej »

Čaute.

V poslednej dobe sa mi na dlhších trasách stáva, že keď idem cca 90-100km/h v pätke, tak mi niekedy preblikne kontrolka auto s kľúčom a auto stratí výkon. Je to len pár sekúnd. Potom to zmizne a auto šľape ďalej.

Tento týždeň som išiel trasu dlhú asi 130km a toto prebliknutie tejto kontrolky sa mi stalo 3x. Ale už sa mi stalo aj to, že mi auto ostala svietiť kontrolka a pomohlo len vypnúť a zapnúť motor. Potom bolo všetko za OK.

Diagnostika píše len túto chybu, čo asi nebude problém, ktorý by mohol hodiť auto do núdzového režimu.
P0070 - Ambient Air Temperature Sensor Malfunction
(71) - Not present

Nestretli ste sa niekto s podobným problémom? Potreboval by som poradiť, čo by to mohlo byť a ako postupovať aby sa to opravilo, pretože bol by som nerád aby sa mi toto stalo niekde pri predbiehaní. Dosť som o tom aj prečítal, ale je toho veľa a nie je jasné, čo by to mohlo byť. EGR, sanie, MAP senzor, podtlaky, fakt netuším...
:stena: :stena: :stena:
Opel Vectra C | 2.0 DTI (Y20DTH) | 74kW | 12/2004 | W0L0ZCF6951040768
| alias Miky
Používateľov profilový obrázok
diemkej
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 317
Dátum registrácie: 02 Nov 2014, 11:48
Auto: Vectra C
Bydlisko: Rimavská Sobota
Bydlisko alt: Košice

Re: VeCe Y20DTH - Núdzový režim počas jazdy

Príspevok od používateľa diemkej »

Posledné 2 týždne sa mi stalo, že mi to prebliklo len raz a to asi tak na 2-3 sekundy svietilo auto s kľúčom, potom to zmizlo... Fakt neviete, čo by to mohlo byť? :udrety:
Opel Vectra C | 2.0 DTI (Y20DTH) | 74kW | 12/2004 | W0L0ZCF6951040768
| alias Miky
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA"