Astra G problém s blinkrami

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Lubox
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07 Jún 2015, 12:21
Auto: Astra G
Bydlisko alt: Oldenburg

Astra G problém s blinkrami

Príspevok od používateľa Lubox »

Ahojte, vopred sa ospravedlňujem ,ak sa to uz niekde riešilo, no hľadal som bezvýsledne.

Známej začala blbnut elektrika na smerovkách , ked da smerovku doprava alebo doľava, vždy sa zapnú všetky smerovky (ako keby stlačila ,, trojuholník")

Vedel by niekto presnejšie určiť v com by mohol byt problém? Páčka,prerušovac...
Auto bolo uz v troch servisoch (v Nemecku ), ale nič nenašli, neviem či sa im stym nechcelo prplať alebo co.

Ak náhodou viete , poraďte prosím. Ďakujem!
Lubo
Lubox
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07 Jún 2015, 12:21
Auto: Astra G
Bydlisko alt: Oldenburg

Re: Astra G problém s blinkrami

Príspevok od používateľa Lubox »

Práve som to rozobral, páčka je vporiadku, prerusovacie relé sú, teda tvária sa ok. :(
Lubox
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07 Jún 2015, 12:21
Auto: Astra G
Bydlisko alt: Oldenburg

Re: Astra G problém s blinkrami

Príspevok od používateľa Lubox »

Vyriešené, ale asi neviem či správne. Poistka podľa planiku pri poistkach, číslo 7 a 25 sú na smerovky. Vytiahol som č 25 a všetko po starom. Vytiahnem č 7 a už ide všetko ako má. Smerovky aj výstražné. Nechápem tomu.
Lubox
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07 Jún 2015, 12:21
Auto: Astra G
Bydlisko alt: Oldenburg

Re: Astra G problém s blinkrami

Príspevok od používateľa Lubox »

Cez víkend to musím znovu rozobrať a pozrieť poriadne kabeláž. Vie mi niekto aspoň poradiť ako vybrať tlačidlo vystraznych svetiel? Musím vybrať celý stredový panel okolo rádia alebo ide to tlačidlo len dáko,, vypacit/vysunut "

Ď
marian004
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07 Júl 2015, 15:35
Auto: Astra G
Bydlisko: Žilina

Re: Astra G problém s blinkrami

Príspevok od používateľa marian004 »

Trošku neskoro, ale iným možno poslúži. Samotná krytka tlačítka ide ľahko vypáčiť šraubovákom.ak by to nešlo, ešte lepšie to pôjde keď sa vyberie jedna mriežka vetrania. Celé tlačidlo by malo ísť vybrať v pohode bez mriežok. Nepamätám si, či je tam nejaká zarážka, ale kontakty sú iba natisnuté v pinoch. Rukou by to malo ísť vytiahnuť smerom von.
Astra G Y17DT
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - ELEKTRO"