trasenie volantom vectra C

Moderátori: dulo, buci_vectra

mirec800
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 09 Máj 2015, 12:35
Auto: Vectra C
Bydlisko: Poprad

trasenie volantom vectra C

Príspevok od používateľa mirec800 »

Zdravim mam problem s trasenim volantu pri vacsich rychlostiach. Autom netrasie kmita len volant. Mam pneu 225/45/17 disky su rovne gumy mam uz druhe ziadna zmena na zimu mam 195/65/15 citit to omnoho menej ale tiez sem tam zavibruje. Robi to periodicky niekedy viac niekedy menej niekedy vobec v rozmedzi cca od 90-130km/h. Naboje su nove aj kotuce na naprave vsetko pevne na riadeni ziadna vola nova geometria. Robi mi to odkedy som auto kupil neviem prist nato co to moze sposobovat v servise tak isto. Robi to aj trom znamim priblizne rovnako co vlastnia vectru c. Za kazdy tip, radu a skusenost budem vdacny. Dakujem za odpovede.
mirec800
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 09 Máj 2015, 12:35
Auto: Vectra C
Bydlisko: Poprad

Re: trasenie volantom vectra C

Príspevok od používateľa mirec800 »

Popripade ak sa to uz niekde na fore riesilo tak poprosim odkaz na tu temu kedze som na stranke novy neviem sa tu zatial orientovat. Dik
Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Re: trasenie volantom vectra C

Príspevok od používateľa lubo22 »

poloos tiez nova?
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
mirec800
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 09 Máj 2015, 12:35
Auto: Vectra C
Bydlisko: Poprad

Re: trasenie volantom vectra C

Príspevok od používateľa mirec800 »

Poloos je pôvodna ale tym to nebude si myslim lebo mal som na jednom aute zlu poloos a to triaslo celym autom mne to trasie len volantom na karoserii necitit nic spolujazdec a ostatny clenovia posadky si ani nevsimnu ze sa nieco deje auto ide aj rovno pekne drzi stopu len ked pustim volant chveje nim viditelne ked ho pevne chytim tak nie ale nema to vplyv na jazdne vlastnosti ani na nic. Rozmyslal som aj nad homokinetickym klbom ale robi to rovnako ci pridavam plyn, uberam alebo vytlacim spojku idem na volnobeh. Viaceri co maju vectru maju s tym problem aj znami aj na nete som nasiel nejake prispevky ale nikde ziadne riesenie aj pri fiate crome som sa s tym uz stretol je to vlastne presne ta ista naprava aj riadenie ako u vectry.
Milan0526
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 17 Sep 2011, 12:41
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice

Re: trasenie volantom vectra C

Príspevok od používateľa Milan0526 »

Vyvazenie pneumatik bolo ?
Nevypadlo zavazie ?
Miroslav Halaj
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 18 Jan 2012, 00:06
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: ,Banska Bystrica

Re: trasenie volantom vectra C

Príspevok od používateľa Miroslav Halaj »

No ja som mal to isté.Nakoniec bol problém v oxidaci dosadacej plochy disku z vnutornej strany vyčistil som to ježom s flexou a odvtedy všetko ok.
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - VŠEOBECNE"