Zamknuty kufor vectra b caravan

Moderátori: dulo, buci_vectra

peposlowak
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14 Feb 2015, 15:19
Auto: Vectra B
Bydlisko: Žilina

Zamknuty kufor vectra b caravan

Príspevok od používateľa peposlowak »

Dobry den. Vopred sa ospravedlnujem ak sa to riesilo no ja som teraz mimo domu a net mam len v telefone a zle sa mi to prehladava.
Prosim Vas o radu ako otvorit kufor u opel vectra b caravan.Odkedy som auto kupil nedal sa v kufri stocit klucik no neriesil som to kedze sa odomykal centralom spolu s dverami. Az dnes sa mi kufor neda otvorit. Dvere aj nadrz idu.zamok sa da stlacit no nic v nom necvaka pri otvarani ani pri odomknuti nepocut motorcek. Dakujem za rady.
letrich
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 24 Jan 2013, 18:30
Auto: Omega B
Bydlisko: Trenčín
Bydlisko: Trenč. Jastrabie

Re: Zamknuty kufor vectra b caravan

Príspevok od používateľa letrich »

tiež som mal VeBe caravan ale ja som mal pokazeny zamok dverí , ale mal som aj rozobrate piate dvere , musiš demontovať tapacír ale neviem či sa dostaneš ku spodným šrobom potom sa určite dostaneš aj k zamku ...
Omega B Caravan 3.2 Executive (Vectra B Caravan DTi E 2000 ex , NISSAN MAXIMA A32 QX 3.0 v6 ex,)
Hasta
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 302
Dátum registrácie: 22 Sep 2011, 16:17
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Ovčie - Prešov

Re: Zamknuty kufor vectra b caravan

Príspevok od používateľa Hasta »

peposlowak napísal:Dobry den. Vopred sa ospravedlnujem ak sa to riesilo no ja som teraz mimo domu a net mam len v telefone a zle sa mi to prehladava.
Prosim Vas o radu ako otvorit kufor u opel vectra b caravan.Odkedy som auto kupil nedal sa v kufri stocit klucik no neriesil som to kedze sa odomykal centralom spolu s dverami. Az dnes sa mi kufor neda otvorit. Dvere aj nadrz idu.zamok sa da stlacit no nic v nom necvaka pri otvarani ani pri odomknuti nepocut motorcek. Dakujem za rady.


Možno maš niekde prelomeny kablik. Mal som tiež podobny problem, lenže ja som pre zmenu ho nemohol zamknuť. Bol prelomeny kablík .
Corsa E B1,4XER drive r. 2016
Frontera 2,2 DTI r. 2000
Astra g 1.4 16v r. 2008
peposlowak
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14 Feb 2015, 15:19
Auto: Vectra B
Bydlisko: Žilina

Re: Zamknuty kufor vectra b caravan

Príspevok od používateľa peposlowak »

Chlapi tak problem vyrieseny. Dal som dole tapacir otvoril som z vnutra. Motorcek som skusil na baterke fungoval vratil som ho naspat a uz to funguje.Je tam asi nejaky spinac ktory sleduje ci nieje otvorene pretoze pri otvorenom kufri central nefunguje. Neviete kde je ten spinac?
bafjo
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04 Máj 2011, 09:26
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Re: Zamknuty kufor vectra b caravan

Príspevok od používateľa bafjo »

mne tiež nefunguje zámok na kľúč ale centrál mi zamkne aj keď mám otvorený kufor. Tak si myslím že tam nebude žiadne čidlo.
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - ELEKTRO"