GTS nejde zhasit zadní světla

Moderátori: dulo, buci_vectra

Lazak
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 07 Júl 2010, 14:19
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Petrovice u Karviné
Kontaktovať používateľa:

GTS nejde zhasit zadní světla

Príspevok od používateľa Lazak »

Zdravím, objevil se mi zajímavý problém. Po zamčení auta, nebo jen zavření dveří a pohasnutí vnitřního osvětlení se mi rozsvítí zadní světla a osvětlení značky. Zkoušel jsem vnitřní osvětlení manuálně vypnout, ale taky to nepomohlo. Zkoušel jsem různé varianty zamykání dveří, kufru atd...nakonec jsem musel na dnešní noc odpojit baterku. OP Com mi ukazuje chybu B1690-06 nízké napětí vnitřního zrcátka nebo přerušený obvod a B3720-06 Zadní stěrač, nízké napětí nebo přerušený obvod. Po vymazání to stejně udělá to samé. Teď jsem přišel na jednu věc a to, že jak ručně zapnu osvětleni vepředu na stropě a zamknu auto, tak zadek nesvítí a je OK. Prozatímně jsem to pořešil tedy tak, že jsem z toho stropního světla vyndal dvě žárovky, nechal jsem to zaplé a zadek nesvítí. Nesvítí mi ale ani interiér. Pořád lepší než odpojovat baterku. Ale asi bych to viděl na nějakou souvislost s tím stropním osvětlením. Pojistky jsem taky koumal a jsou OK. Preventivně jsem je i vyndal a opět nandal... Chjo, ta elektrika to je na prd. Uvítám další rady.

Lazak
Opel Vectra C GTS ,2,2DTi rok 2003
Michal_Corsa
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 12 Mar 2013, 23:23
Auto: Corsa C
Bydlisko: Trstená

Re: GTS nejde zhasit zadní světla

Príspevok od používateľa Michal_Corsa »

Mam podobnú chybu .... nejde mi zadný stierač ... a píše chybu B3720 stierač zadného skla s nízkym napätím alebo rozpojený obvod ... čo tam bude zle ? ... žeby motorček ? ...
Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Re: GTS nejde zhasit zadní světla

Príspevok od používateľa lubo22 »

daj si vypinac na zadne svetla a budes si ich rucne vypinat
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
Michal_Corsa
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 12 Mar 2013, 23:23
Auto: Corsa C
Bydlisko: Trstená

Re: GTS nejde zhasit zadní světla

Príspevok od používateľa Michal_Corsa »

Ja mam problem cisto zo stieracom ... a neviem co mozem byt zle ... ako zistim ci je zly motorcerk alebo relatko alebo co...?
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - ELEKTRO"