Opel astra G 1.6 16v r.v 1998 . X16XEL
motor
Moderátori: bukelo, buci_vectra
-
T_O_MAS1
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 224
- Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 10:46
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
motor
Zdravym vas chalany, ja viem mam ju dat zosrotovat ale este nie ..
nomam taky problem . dnes som siel do prace auto islo v pohodke sielsom na 3stupny 40km... plynulo a zrazu ako keby auto stratilo otacky aakokeby ho nieco dusilo ....popridaval som a nic auto nemalo any otacky ani sa nezvisili as po 2seknudachzase chytilo ..noale o 15seknud to zrobilo zase a teraz to robi vkuse ..kazdych 15sekund mi to zrobi na kazdom stupny ...auto ani nemozem vytocit do vysokych otackoch..proste stale ho nieco dusi ale nereaguje ani plyn ked sa dusi ..ak to tu bolo tak prepacte .. za kazdu radu dakujem ...
Opel astra G 1.6 16v r.v 1998 . X16XEL
Opel astra G 1.6 16v r.v 1998 . X16XEL
-
mathev
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 287
- Dátum registrácie: 16 Apr 2007, 23:01
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Bydlisko: ...Umlátit prdel štětkou vod hajzlu styl..
- Kontaktovať používateľa:
otec mal rovnaky problem a bol to ucpany katalyzator... ked das ruku k vyfuku nevypluva teke biele castice? ak ano tka to bude asi podobny problem... inac ma rovnaky motor ako ty.
zapalovacou listou to nebolo tu sme menili ako prvu vtedy
zapalovacou listou to nebolo tu sme menili ako prvu vtedy
EX: Opel Astra F Classic - 2001, X16SZR, AngelEyes bluechrom, Altezza black, MAM - W2 BLACK 7,5x16, 205/40/16, Weitec Ultra GT sport suspension 30-30, 130,3dB SPL
EX :Opel Astra G GSI X20XEV 2.0 16V 100kw , Weitec Ultra GT sport suspension 30-30, Hella Xenony, Opc styling....
Ople su prec.... momentalne jazdim na MB E W211
http://www.vojkanet.sk
EX :Opel Astra G GSI X20XEV 2.0 16V 100kw , Weitec Ultra GT sport suspension 30-30, Hella Xenony, Opc styling....
Ople su prec.... momentalne jazdim na MB E W211
http://www.vojkanet.sk
-
T_O_MAS1
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 224
- Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 10:46
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
no katalyzator to nebude .. :O( bol som aj v servise napajali miauto ..vsetko mozne skusaly a nic neukazalo auto ide pekne podla pocitaca .. no len ukazalo nejaku chybu nejakeho cidla .... ale akeho nevedia ani ony .. pozerali zme na klapkukorkovy motorcek ..erg atd..len sme nepozreli palivovy filter moze to byt tym ??? .. a neviete mi poradit kde ho najdem ??.. mam tusanie ze u astry by mal byt niekde vzadu .. ale niesom si isty . ..dakujem
Opel astra G 1.6 16v r.v 1998 . X16XEL
Opel astra G 1.6 16v r.v 1998 . X16XEL
- jupaza1
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 1957
- Dátum registrácie: 16 Máj 2009, 10:37
- Auto: Vectra C
- Bydlisko alt: Bytča a okolie
- Bydlisko: Źilina
palivový filter by mal byť vzadu pred nápravou, na p. strane a nemohlo by to robiť čidlo čítania otáčok vačky?
Opel Vectra C caravan 1,9 CDTi 110 kw r.v.2006
Opel Astra F 1,8i 16v r.v.1994 - EX; Opel Frontera B 2,2 DTi 85 kw r.v. 2000 -EX
Opel Vectra C 1,9 CDTi 88 kw r.v. 2006 - EX; Opel Vectra B caravan 1,6 16v r.v. 1996 - EX
Diagnostika a programovanie pomocou OP- COM a Diagnostika vozidiel Fiat, Alfa Romeo, Lancia pomocou Fiat ECU Scan
Opel Astra F 1,8i 16v r.v.1994 - EX; Opel Frontera B 2,2 DTi 85 kw r.v. 2000 -EX
Opel Vectra C 1,9 CDTi 88 kw r.v. 2006 - EX; Opel Vectra B caravan 1,6 16v r.v. 1996 - EX
Diagnostika a programovanie pomocou OP- COM a Diagnostika vozidiel Fiat, Alfa Romeo, Lancia pomocou Fiat ECU Scan
- jupaza1
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 1957
- Dátum registrácie: 16 Máj 2009, 10:37
- Auto: Vectra C
- Bydlisko alt: Bytča a okolie
- Bydlisko: Źilina
Keby to bolo čidlo na vačke, svietila by Ti kontrolka elektroniky motora. Odskúšať sa to da iba ak odpojíš konektor na vačke, ale to by Ťa malo hodit do núdzového režimu a motor nevytočíš do vyšších otáčok. Palivový filter vymeň, malo roboty aj koruniek a navyše by sa mal meniť tuším každý rok ak sa nemýlím?
Opel Vectra C caravan 1,9 CDTi 110 kw r.v.2006
Opel Astra F 1,8i 16v r.v.1994 - EX; Opel Frontera B 2,2 DTi 85 kw r.v. 2000 -EX
Opel Vectra C 1,9 CDTi 88 kw r.v. 2006 - EX; Opel Vectra B caravan 1,6 16v r.v. 1996 - EX
Diagnostika a programovanie pomocou OP- COM a Diagnostika vozidiel Fiat, Alfa Romeo, Lancia pomocou Fiat ECU Scan
Opel Astra F 1,8i 16v r.v.1994 - EX; Opel Frontera B 2,2 DTi 85 kw r.v. 2000 -EX
Opel Vectra C 1,9 CDTi 88 kw r.v. 2006 - EX; Opel Vectra B caravan 1,6 16v r.v. 1996 - EX
Diagnostika a programovanie pomocou OP- COM a Diagnostika vozidiel Fiat, Alfa Romeo, Lancia pomocou Fiat ECU Scan
-
T_O_MAS1
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 224
- Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 10:46
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
ooo.. nakoniec to je vraj na 99percent ..vaha vzduchu .
ajpri odpojeny aj pri zapojeny ..auto sa sprava stale rovnako ..
. filter.. atrubky precistene .. ajcerpadlo .. .hm..kde by som zohnal tu vahu vzduchu ? nejaku lacnu ? chcem to len skusit ak to bude fakt ona .,..kupim origo novu ..dik za pomoc
Opel astra G 1.6 16v r.v 1998 . X16XEL
Opel astra G 1.6 16v r.v 1998 . X16XEL
-
iurai
nejaku mam doma. teda ziadna vaha vzduchu, ale snimac podtlakuT_O_MAS1 napísal:ooo.. nakoniec to je vraj na 99percent ..vaha vzduchu .ajpri odpojeny aj pri zapojeny ..auto sa sprava stale rovnako ..
. filter.. atrubky precistene .. ajcerpadlo .. .hm..kde by som zohnal tu vahu vzduchu ? nejaku lacnu ? chcem to len skusit ak to bude fakt ona .,..kupim origo novu ..dik za pomoc
Opel astra G 1.6 16v r.v 1998 . X16XEL
-
iurai
-
iurai
-
iurai
-
T_O_MAS1
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 224
- Dátum registrácie: 10 Mar 2009, 10:46
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
ja viem co sa tu pisalo .. ale ja som stoho uz paf.. ja vobec neviem co mam zhanat ... zhanam vahu vzduchu .. tak mi povedia ze ten opel nema vahu ale nejaky snimac ...ked hladam snimac tak mi poveda ..ze to ma vahu vzduchu .. tha ja neviem fakt uz .. ofotim cely otor dam dakde foto ..a sa pozries.. lebo jaasi tu astru trosku silnejsie prevetram do stlpa ... A astra bola napajana na pc .. no neukazalo nic len ze nejake cidlo je zle..
