cIEVKA šTARTéRU

Moderátor: macil

Dizel

cIEVKA šTARTéRU

Príspevok od používateľa Dizel »

zdravim potreboval by som poradit ci je mozne opravit nejak cievku na starteri lebo vobec nereaguje starter by aj tocil ale nevisunie pastorok , ak ak nie kolko by ma vysla druha nova cievka a kde sa to da zohnat ??dakujem ..... :cry:
Používateľov profilový obrázok
JuroSVK
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 20 Mar 2008, 19:31
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Topoľčany

Príspevok od používateľa JuroSVK »

neviem o tom, že by sa dala cievka štartéra opravovať, je to zaliate ale zoženieš to v každej mototechne porpípade v cenu zistíš v on-line katalógoch - ELIT, Autokelly, Intecars ....
Zafira 1,9CDTi - Z19DT, 2006
Zafira 2,0 DTi - Y20DTH, 2002
predtým 7 iných
Dizel

Príspevok od používateľa Dizel »

cauko dakujem za rady v autokelly som to pozeral nic som ohladom toho vobec nenasiel , v tych ostatnych tak isto ale moc sa v tom neviem orientovat .. moc by mi pomohol link kde to najdem, alebo aspon keby niekdo napisal cenu cca Sk penazi to stoji v mototechne , bol by som mu velmi vdačný .. inac co som pozeral na startery peugeot 309 je taka ista cievka a aj na vw passat taktiez takze by to pasovalo aj z viacerych druhov aut....
Používateľov profilový obrázok
JuroSVK
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 20 Mar 2008, 19:31
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Topoľčany

Príspevok od používateľa JuroSVK »

No musím sa ti asi ospravedlniť, na tých katalógoch som to hladal, ale nenašiel. Zostáva ti len skúsiť v mototechne.
Zafira 1,9CDTi - Z19DT, 2006
Zafira 2,0 DTi - Y20DTH, 2002
predtým 7 iných
Dizel

Príspevok od používateľa Dizel »

pohoda... asi ano len ta mototechna a nevedel by si mi povedat co to asi tak cca stoji pozeral som na feldu okolo tych 500sk neviem ako to bude u tohoto
Napísať odpoveď

Návrat na "ASCONA, COMMODORE, MONZA, MANTA, SENÁTOR, REKORD - MOTOR/PREVODOVKA"