Kde je palivové čerpadlo Kadett 1,3i (LS)

Moderátor: macil

durkovic

Kde je palivové čerpadlo Kadett 1,3i (LS)

Príspevok od používateľa durkovic »

Zdravím, mam k vám otázku, krstný otec má kadetta 1,3 íčko a ma taký problem že mu cuka motor ak prida viac plynu, už menil palivový filter chvílu to bolo OK ale teraz je to tu zase, vraví že ak pridá prudšie plyn tak motor ma tendenciu zhasínať, niekedy ráno nevie naštartovať a že ked vyberie sviečky tak su suché, a vraj že niekedy sa mu rozsvieti aj kontrolka čerpadla, tak som sa chcel spýtat že kde sa v kadette nachádza palivové čerpadlo,kde ho hladať. Su to super vozy,mam k ním citový vztah mali sme aj mi kadetta ale jen 1,3 LS farba "královská modrá" :D .

tak by sme to chceli spojazdniť.

Diky za odpovede, a rady
Používateľov profilový obrázok
Manta
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 757
Dátum registrácie: 05 Feb 2007, 13:24
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Ba
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Manta »

palivove cerpadla byvaju väcsinou pod autom nad zadnou napravou na pravej strane
Opel Frontera B 2.2 DTI automat r.v. 2001
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
http://www.opelmanta.sk
Používateľov profilový obrázok
Kimi
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2377
Dátum registrácie: 09 Jan 2006, 12:03
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

Príspevok od používateľa Kimi »

...alebo priamo v nádrži :wink:
shipply
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 06 Aug 2007, 13:15
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa shipply »

ta kontrolka co sa ti rozsvietuje si si isty ze to je kontrolka cerpadla? ja som mal troch kadettov ale ani na jednom som nemal kontrolku samotneho cerpadla podla setkeho to bude kontrolka motora check engine tak to skus dat napojit na pocitac mozno to bude cosi ine
durkovic

Príspevok od používateľa durkovic »

diky moc za rady, tak kontrolka neviem ani sám ako vyzerá ale krstný vravel že je to kontrolka čerpadla, no možna že vyzerá inač, ale aj tak diky, no ak to bude to čerpadlo v nadrži tak to bude kusa oriešok asi to dostat vonku, no ale aj tak diky, mi sa zatial domnievame že to bude nejakým kontaktom, prerazenými kablami od sviečok by to nemalo byť lebo su nove, a fakt niekedy je sviečka suchá.
Používateľov profilový obrázok
Benny
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 12:19
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Benny »

durkovic napísal:diky moc za rady, tak kontrolka neviem ani sám ako vyzerá ale krstný vravel že je to kontrolka čerpadla, no možna že vyzerá inač, ale aj tak diky, no ak to bude to čerpadlo v nadrži tak to bude kusa oriešok asi to dostat vonku, no ale aj tak diky, mi sa zatial domnievame že to bude nejakým kontaktom, prerazenými kablami od sviečok by to nemalo byť lebo su nove, a fakt niekedy je sviečka suchá.


ziadna kontrolka cerpadla neexistuje.
ani vybrat ho z nadrze nie je ziadny problem, je to len na 6 skrutiek

skor by som skontrolovak sanie, klapku, plynove lanko atd.
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
<a href="http://www.benny.sk/themes.html" target="_blank">Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)</a>
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Napísať odpoveď

Návrat na "KADETT - MOTOR/PREVODOVKA"