atypicky motor

Moderátor: macil

shipply
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 06 Aug 2007, 13:15
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

atypicky motor

Príspevok od používateľa shipply »

viete mi poradit niekoho odtialto z opelclubu kto by mi poradil ohladom motora? mam e18nv a je na tom motore kopec zahad ktore nedokazem rozlustit a to uz som par svojich oplikov porozoberal
Používateľov profilový obrázok
Kimi
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2377
Dátum registrácie: 09 Jan 2006, 12:03
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

Príspevok od používateľa Kimi »

a čo napríklad? :shock:
shipply
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 06 Aug 2007, 13:15
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa shipply »

tazko to opisat predosly majitel tam porobil zmeny podla seba a nejak to teraz vdaka nemu nefunguje tak ako by malo potrebujem pozistovat setko okolo motora e18nv mam tam pierburg 2ee ekotronic karburator ktory sa mi akurat dnes podarilo ozivit a auto uz ide aj same bez toho aby som mal zoslapnuty pedal stale v mudrych knihach sa sice pise ze volnobezne otacky reguluje rj a nedaju sa stelovat ale ja ich stelujem celkom jednoducho pomocou srobu na klapku tak neviem na niektorych fotkach je odpojovac volnobehu ale ja ho tam nemam a ani tam neni na karburatore vybratie kde by mohol byt umiestneny a v neposlednej rade ten dement odpojil kurenie a prepojil tie trubky navzajom tak neviem ako to patri a co vsetko tam vlastne este pobabral z auta mi dalej tece voda jak z vodovodu tam ta trubka co ide popod rozvodovy remen ktora je zakoncena termostatom a ide uz z nej potom hadica na chladic tak kdesi z pod nej mi vyteka voda a neviem ci tam je nejake tesnenie alebo ci je tam nejaka diera do hlavy na chladenie vody alebo je to iba taka trubka tam ze ci mi nahodou nepraskla hlava aj ked to velmi pochybujem takze zopar rad keby bolo an zopar tychto mojich problemov :D :roll:
Používateľov profilový obrázok
Marcelo
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 19 Apr 2007, 16:25
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Vrbov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Marcelo »

Nebolo by možno zlé, ak by si doložil nejaké foto ... to všetko znie dosť záhadne ...
Kadett E C20NE - Keď už švihá, tak aspoň 200
Nissan Terrano I - a keď už hrabe, tak všetkými štyrmi
shipply
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 06 Aug 2007, 13:15
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa shipply »

no pokusim sa to nejako nafotit a dam sem aj foto len najlepsie by bolo fyzicky keby mi nato niekto mrkol koli nastaveniam a tak
shipply
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 06 Aug 2007, 13:15
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa shipply »

inak tam co som pisal ze mi tecie voda z pod trubky to je presne ta ktoru ty mas odfotenu co si nevedel ako zapojit na kurenie,tam je nejake tesnenie,alebo sa to iba tou cervenou pastou prilepi?
Napísať odpoveď

Návrat na "KADETT - MOTOR/PREVODOVKA"