Palivove cerpadlo

Moderátor: macil

baran069

Palivove cerpadlo

Príspevok od používateľa baran069 »

Cafte mam otazocku kupil som Kadett 1,4 i 1991 a mam problem s palivovim cerpadlom ... Byvali majitel mi vravel ze musel menit cerpadlo a ze nezohnal original tak tam dal nejaku nahradu... a preto sa chcem opytat... Ta nahrada sposobuje to, ze ked mam menej ako polku nadrze tak mi zacne skackat motor bo chyta vzduch... Neviete mi poradit kde by som zohnal original cerpadlo aby to nerobilo? a v nejak rozumnej cene... dakujem vopred....
shipply
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 06 Aug 2007, 13:15
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa shipply »

caves ja mam cerpadlo z vectry a ak by ti pomohlo myslim ze je to take iste ako sa davalo do kadettov ta vectra bola dvojliter
baran069

Príspevok od používateľa baran069 »

no nazdar... myslis?? ze by to bolo to iste?? ak tak by sme sa mohli dohodnut by som poslal foto aleboty by si poslal a uvidel by som... ze co a ako??? a ako by sme sa dohodli ??
shipply
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 06 Aug 2007, 13:15
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa shipply »

s dohodnutim neni problem mas aj ajsikju? tam by to slo asi jednoduchsie s tym foto ja som kupil teraz takeho kadetika pekneho a mam s nim nejake robotyx este ale suciastiek mam plnu pivnicu na hocijake ople
RudloC

Príspevok od používateľa RudloC »

chcem sa spytat, ci po zapnuti klucika sa ma cerpadlo stale tocit, alebo sa ma aj vypnut, lebo mne sa stale toci, mam tam nejake stare rozobrate relatko, je prepojene kablom, a ked dam nove tak sa ani nezapne.
baran069

Príspevok od používateľa baran069 »

No neviem ja mam 1,4 i a ja ked otocim klucik tak mi len tak tukne par krat ho asi pretoci a vypne... az pri starte toci stale... neviem... ale viem isto ze pri zapnuti sa isto vypne ak nestartujes.. :!:
Napísať odpoveď

Návrat na "KADETT - MOTOR/PREVODOVKA"