palivova sustava kadett/racer

Moderátor: macil

shipply
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 06 Aug 2007, 13:15
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

palivova sustava kadett/racer

Príspevok od používateľa shipply »

Caute mozno mi budete niekto vediet poradit aspon na jednu z mojich otazok mam sice daewoo racer ale viacmenej je to iste co kadett pod lavym blatnikom mam akysi filter na palivo,stane sa nieco ak ho odpojim? popripade aku ma funkciu? a dalsia otazka je ci by sa dal vymenit dejvacky motor 1,5 za klasiku opel c16nz? pripadne ci by sa dala dat rj z c16nz na tento dejvo motor dakujem
Používateľov profilový obrázok
Marcelo
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 19 Apr 2007, 16:25
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Vrbov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Marcelo »

Ten filter pod lavym blatnikom sa nazýva "aktivne uhlie" - služi na zachytávanie výparov z palivovej nádrže.
Myslím že ho tam nemusiš mať , ale budeš mať v garáži smrad alebo vôňu (ak ti to vonia)
:D od benzinu. :wink:
Kadett E C20NE - Keď už švihá, tak aspoň 200
Nissan Terrano I - a keď už hrabe, tak všetkými štyrmi
shipply
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 06 Aug 2007, 13:15
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa shipply »

diky za radu mal som tam vsetky podtlaky rozpraskane a motor viac sycal ako isiel tak som to chcel odpojit.neviem ci je ten motor uz nezomiera vyskusal som vsetko sviecky kable filtre aj tlaky na valcoch som zmeral ale neda to viac ako 110 a to tlacim plyn do podlahy asi skusim niekde zohnat motor 1,6 do toho
Používateľov profilový obrázok
Manta
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 757
Dátum registrácie: 05 Feb 2007, 13:24
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Ba
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Manta »

shipply napísal:diky za radu mal som tam vsetky podtlaky rozpraskane a motor viac sycal ako isiel tak som to chcel odpojit.neviem ci je ten motor uz nezomiera vyskusal som vsetko sviecky kable filtre aj tlaky na valcoch som zmeral ale neda to viac ako 110 a to tlacim plyn do podlahy asi skusim niekde zohnat motor 1,6 do toho


Ja som mal v Mante taky zniceny motor ze ked som ho nastartoval tak mal zvuk ako Multikara ale podialnici 160 len taky fukot...budes tam mat nieco ine podla mna..
Opel Frontera B 2.2 DTI automat r.v. 2001
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
http://www.opelmanta.sk
shipply
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 06 Aug 2007, 13:15
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa shipply »

aj podla mna tam bude nieco viac ale neviem nato vobec dojst co to bude skusim vyrazit este katalyzator mozno je pricpany ale nezda sa mi to ajtak,brzdy niesu zakusnute fakt neviem palivo tecie je to zvlastne preco to nejde ked som meral tlaky na valcoch kazdy mal okolo desat a pol co je celkom v poho
Napísať odpoveď

Návrat na "KADETT - MOTOR/PREVODOVKA"