rozpadava sa homoklb

Moderátor: macil

gabo000000

rozpadava sa homoklb

Príspevok od používateľa gabo000000 »

neviem preco ale dnes sa mi v jednej zakrute rozpadol vnutorny homokinetitak na pravej strane teda na dlhsej poloosi...rozobral som ho a znovu zlozil tak ako ma byt...isiel som auto vyskusat vsetko bolo OK spravil som, asi 10km a potom som zastal na jednom prudkom kopci dal som 1Ku a rup a uz sa zas rozpadol...nechapem co sa mu nepaci...doteraz bolo vsetko OK akurat som pred tyzdnom menil preovdovku a vtedy dom na tej istej strane vymenil aj vonkajsi klb lebo bol zly a dal som homoklb s poloosi ktora je s hriadelom a drziakom na motory..s kadeta 1.5TD cela poloos nepasovala lebo nemam sruby na bloku na ten drziak...ale vonkajsi klb sa zdal byt rovnaky..takto som jazdil tyzden a nic a dnes 2x posebe...preco?.....inac pri rozobrati nebol klb v nicom vadny aked som ho psokladal nemal zadnu vôlu...nechapem v com je problemked sa ten klb v pdostetate nema ako vyklbit tak aby sa rozpadol....je to na aute Opel kadet 1.6D rocnik 89...snad mi pomôzete dakujem
gabo000000

Príspevok od používateľa gabo000000 »

dnes by to trebalo dat do kopi nema nikto potuchy co s tym je?
gabo000000

Príspevok od používateľa gabo000000 »

do zajtra to musim nejak poriesit....to auto mam na chodenie do roboty a bezneho neviem existovat
Používateľov profilový obrázok
Viktor
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 03 Feb 2008, 10:49
Auto: Iná značka
Bydlisko: V.Horeš, okr. TV

Príspevok od používateľa Viktor »

:?: #-o
rad by som pomohol ale nemám s týmto skúsenosti
Kadett E 1.6
gabo000000

Príspevok od používateľa gabo000000 »

ale nechapem ako je to mozne...vsak to sa nemôze nijak vyklbit...mam kupit novy pomôze to?
Používateľov profilový obrázok
ičko
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 04 Júl 2008, 16:50
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa ičko »

Ak si ešte nezohnal mam poloosi na 1.6 i ale benzin
Napísať odpoveď

Návrat na "KADETT - MOTOR/PREVODOVKA"