vibracie

Moderátor: macil

gabo000000

vibracie

Príspevok od používateľa gabo000000 »

co spravit s neskutocnymi vybraciami na volnobehu u môjho kadetu 1.6D? mam nove silentbloky motora a je to este horsie ako zo starymi

edited by moderator
Komo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3608
Dátum registrácie: 19 Mar 2007, 16:47
Auto: Astra H
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Komjatna
Bydlisko: Komjatna [RK]

Re: vybracie

Príspevok od používateľa Komo »

co tak popisat problem kus viac. Ake mas volnobezne otacky? Robi to aj ked ich o kus zvysis? A tak dalej. Cim viac info, tym vacsia sanca ze sa niekto ozve...
'07 Astra H Z19DT
'03 VeCe Z18XE
- Diagnostika -
gabo000000

Príspevok od používateľa gabo000000 »

na volnobeh mam 860 teraz som bol na EK...ked zvysim je to trocha lepsie ale aj tak je to nadmerne..aj celkovo hlucnost auta napriklad oproti benzinovemu kadetu je viacnasobna...trasie to celym autom proste neznesitelne nieco...palubovka vypadava z miesta aja citim ako sa mi chveju bubienky v usiach:D dost podrobne?:D
Používateľov profilový obrázok
Viktor
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 03 Feb 2008, 10:49
Auto: Iná značka
Bydlisko: V.Horeš, okr. TV

Príspevok od používateľa Viktor »

výfuk je v poriadku? nikde sa nedotýka podlahy? keď som ja na benzínovej 1,6ke dával nový stredový tlmič tak som ho nestihol už v ten deň pekne nastaviť aby sa nikde nedotýkal podlahy bo nemám jamu v garáži tak som to robil pod heverom :cry: a po naštartovaní sa to v interiéri nedalo takmer vydržať celé sa to triaslo a hrozné zvuky meniace sa podľa otáčok od podlahy
Kadett E 1.6
Používateľov profilový obrázok
warp9
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 04 Mar 2006, 21:38
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: NR

Príspevok od používateľa warp9 »

Vymenit silentbloky vyfukoveho potrubia a vyfuku, dva su co drzia vyfukove potrubie su pod kabinou, jeden drzi vyfuk. Trva to 10 minut, stali ma asi 50 Sk, samozrejme kup nove tie z vrakoviska nic neriesia.
gabo000000

Príspevok od používateľa gabo000000 »

môj vyfuk nie je origo...namiesto pruznej spojky mam rezonator a stredovy tlmic a aj koncovy mam rovnaky...zavesenie pod kabinou nemam lebo mi to vzdy udieralo do kasny ked som startoval som to jednoducho vylomil z miesta a spravil som si tam celkom iny drziak...inac problem bol v prvej casti potrubie...rezonator sa dotykal trubky v ktorej vedie tyc od kulisi...dufam viete ktora...ale ajtak je to nadmerne ale uz ovela lepsie
Napísať odpoveď

Návrat na "KADETT - MOTOR/PREVODOVKA"