Stránka 1 z 1

Motor zdochne.....

PoslaťNapísal: 05 Nov 2013, 12:26
od lubesko
Ahojte potrebujem nejakú radu oco má CORSU C 1.7 Di 2002 teraz sa stalo to že auto po nejakej minúte samo od seba zdochne, dnes bolo na diagnostike a chyba neznáma.
Má toto auto podávacie čerpadlo lebo som z toho debil.
Na palubovke nič nezasvieti že je niečo zlé ani nič podobné všetko ako má no zrazu zdochne ak budete niečo vedieť alebo máte nejakú skúsenosť prosím pekne napíšte.
Palivový filter sme menili skontrolovali poistky všetko OK.

Nafta v aute je to sme kontrolovali ako prvé.

Robí to asi tak že jak sme šli 50km auto stratilo výkon spomaľovalo rozsvietili sa kontrolky myslím že auto s kľúčom a auto samo zhaslo.
Bol u nás chlapec s diagnostikou a chyba neznáma. Tvrdil že v nádrži čerpadlo nieje ale mne sa tomu nechce veriť určite tam je tak to je asi všetko.

Dnes sa auto zase skúšalo už ani nechytne štarter točí no nanabehne motor. Kontrolka nesvieti žiadna ako nejaká chyba takže neviem mne to príde ako ako keby nedostavalo naftu čerpadlo v nádrži je ? A keď je tak v ktorom mieste ?

Re: Motor zdochne.....

PoslaťNapísal: 05 Nov 2013, 12:46
od mysiaq
Ked zasvietila kontrolka tak vycitat chybu na diagnostike pojde... bud mal chlapec na figu diagnostiku alebo je na figu on... oleju ste mali dost? :)

Re: Motor zdochne.....

PoslaťNapísal: 05 Nov 2013, 14:14
od lubesko
Hej hej olej je všetko sa kontrolovalo....a nevieš je v tom motore čerpadlo v nádrži ?

Re: Motor zdochne.....

PoslaťNapísal: 06 Nov 2013, 11:49
od lubesko
Takže rozobraté a v nádrži nič nieje takže to bude niekde inde možno vstrekovacie čerpadlo možno snímač tak už len asi poriadna diagnostika....