Corsa C 1.7 DTi

Moderátori: bukelo, dulo

Používateľov profilový obrázok
Roberto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2067
Dátum registrácie: 14 Júl 2009, 21:58
Auto: Vectra C
Bydlisko: Bratislava/Spišská Nová Ves

Corsa C 1.7 DTi

Príspevok od používateľa Roberto »

nazdar chalani,kamos ma zaujem kupit corsu prave s tymto motorom...konkretne je to tato: http://opel-corsa.autobazar.eu/17-dti-1 ... 67190.html
poprosim vas o rady comu sa venovat pri kupe a ake mate s tym skusenosti/spolahlivost,spotreba,.../ dakujem
BMW 325ci M-paket 141kW (1995)
Ford Fiesta 1.6 ST Edition 90kW (2010)
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

motor zrejme Y17DT takze mozno sa pripravit na poruchu RJ vstrekovacieho cerpadla,cena je slusna ale mne osobne sa to auto nepaci :roll: ale to je vec nazoru :wink:
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
Používateľov profilový obrázok
Roberto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2067
Dátum registrácie: 14 Júl 2009, 21:58
Auto: Vectra C
Bydlisko: Bratislava/Spišská Nová Ves

Príspevok od používateľa Roberto »

co sa tyka vyzoru,je to vec vkusu a nie mojho,takze toto je nepodstatne,dakujem za info,v pripade poruchy/teda ak ju kupi/ ho mozem postal za tebou?
BMW 325ci M-paket 141kW (1995)
Ford Fiesta 1.6 ST Edition 90kW (2010)
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

Roberto napísal:co sa tyka vyzoru,je to vec vkusu a nie mojho,takze toto je nepodstatne,dakujem za info,v pripade poruchy/teda ak ju kupi/ ho mozem postal za tebou?

Samozrejme :wink:
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
Používateľov profilový obrázok
Roberto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2067
Dátum registrácie: 14 Júl 2009, 21:58
Auto: Vectra C
Bydlisko: Bratislava/Spišská Nová Ves

Príspevok od používateľa Roberto »

nieje ta cena podozrivo nizka? lebo je tam na vyber viac corsiciek,ktore posobia viac znicene a cena je vyssia,v podstate toto je najlacnejsia dieselova corsa na tej stranke.
BMW 325ci M-paket 141kW (1995)
Ford Fiesta 1.6 ST Edition 90kW (2010)
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

Roberto napísal:nieje ta cena podozrivo nizka? lebo je tam na vyber viac corsiciek,ktore posobia viac znicene a cena je vyssia,v podstate toto je najlacnejsia dieselova corsa na tej stranke.

treba sa informovat ci v tom nieco nieje
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
Používateľov profilový obrázok
dušan992
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 832
Dátum registrácie: 22 Mar 2008, 23:07
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko alt: Turňa nad Bodvou
Bydlisko: Bratislava ale srdcom vychodňar

Príspevok od používateľa dušan992 »

no ja mam tento motor v combe C =corsa C pick up a absolutne ziadne problemy po 360 tis. len bežne starosti a raz kompresor klimi.problem moze byt ten tuning preto je cena nizsia.urcite nech si pozrie TP ci je tam zapisane vsetko co ma byt aby nemal potom problemy.a este tie Km overiť či su origo.motor je hlučnejsi ale ma dobru spotrebu.
OPEL Astra J 2.0 cdti AT6 viewtopic.php?f=130&t=45150
ex-OPEL ASTRA G 1,4 16v x14xe viewtopic.php?t=16923
OPEL COMBO B TOUR 1,3 cdti
OPEL CORSA D 1,4 14v
ex-OPEL Combo B 1,7 Dti Y17DT
Používateľov profilový obrázok
kimino
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 6244
Dátum registrácie: 29 Dec 2008, 15:47
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kimino »

ja len nechapem preco to fotil z monitora kompu :roll: inak ta corsa je tam uz strasne dlho ... ani sa necudujem :lol:
ja ked som cital na corsafore co ten port777 ci aky ma nick (chalan odtialto) kupoval tu corsu od starkeho kamarata a vrazil do nej pekne prachy :roll:
deutsch autos
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 26 Nov 2009, 23:54
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: ruzomberok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa deutsch autos »

ak ju ides brat je dobre mat znameho na policii ja som si to tak overil a to aj cez to ze po azto som si bol skoro sam s kamaratom v nemecku a zo servisnou knizkou...stalo sa kamosovi ze videl krasne auticko a kamoska mu povedala podla cisla karoserie ze je vyradene z evidencie:)) takysto poznam pripad kde u nas jeden typek kupil auto ako lusk a po par kilakoch mu zacali svietit airbagy dal to na diagnostiku askoro spadol z noh ....auto malo najazdene 100 000 a oni mu povedali ze pri 150 000malo nehodu skoro totalku....airbagy ani nemalo :)) takze daj si pozor ja som dal za svoju corsu 5000eur...mala nabehane 105 000km problemy som nemal ziadne az na regler a diodovy mostik....motor mam tiez y17dt ....mna skor sralo ked som ju buchol...:DD vsetko je vec nazoru ale osobne by som toto auto nekupil...a ak mam pravdu povedat ojazdene auto si uz nekupim nikdy:)) cakaju zbytocne vydavky ked si to zratas ze mas teraz 7rokov zaruku napr . na novu astru urcite by som to riesil takto...kupou noveho...ved o tom aj uvazujem :)) sused kupil astru za 5.500 a hned musel menit olej platnicky kotuce....kupovat disky nove gumy odisiel mu starter...?to som sa az cudoval nejako skoro:)) a ked si to zratas ze kotuce stoja dopredu 140 eur platnicky okolo 40? neviem presne tak ojazdene auto sa podla mojho nazoru neoplati kupovat....ale vravim to iba taky moj nazor....nepodstatny :)))
ex-opel corsa c 2004 1,7 dti Y17DT
opel astra j enjoy 1,6 ecotec Z16XER (flex ride podvozok,) 2010
Napísať odpoveď

Návrat na "CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - VŠEOBECNE"