Hlucny motor

Moderátori: bukelo, dulo

Spirit7511@azet.sk
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11 Máj 2016, 20:11
Auto: Corsa C
Bydlisko: Sereď
Bydlisko alt: Vlčkovce

Hlucny motor

Príspevok od používateľa Spirit7511@azet.sk »

Ahojte mam problem z mojou Corsou C 1.2 55 kw z12xe, motor zacal strasne klepat tak som to zaviezol k mechanikovy a po demontazi vieka ventilov mi volal ze tam su nejake 2 hydrostely zle a vacka vydrata ze tu treba vymenit, povodne som tam chcel dat original pouzitu ktora by bola dobra ale ziadnu sa mi nepodarilo zohnat. Tak mam teraz otazku na vas ci mozem dat nejaku druhovyrobu alebo teda z akou mate dobre skusenosti, nasiel som napriklad FAI autoparts cca za 100 € nemate s tou znackou skusenosti aby to nebolo nejake blato. Dakujem vopred vsetkym za pomoc
Corsa C 1.2 55kw Z12XE
Miroslav Halaj
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 18 Jan 2012, 00:06
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: ,Banska Bystrica

Re: Hlucny motor

Príspevok od používateľa Miroslav Halaj »

Je to sa mi zdá Holandská firma pár rozvodov som namontoval a bez problémov.
Spirit7511@azet.sk
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11 Máj 2016, 20:11
Auto: Corsa C
Bydlisko: Sereď
Bydlisko alt: Vlčkovce

Re: Hlucny motor

Príspevok od používateľa Spirit7511@azet.sk »

Ahojte takze vacka vymenena za FAI autoparts a zly hydrostel mechanik vymenil. Ked som auto od neho bral tak islo pekne ticho a teraz znova po cca 150 km zacal motor zase klepat volal som mu a ze to rozoberie znova a pozre co sa tam stalo ale nezda sa mi zrovna moc profik na to. Nepozna niekto schopneho mechanika co by mi pomohol z tymto motorom okolie Trnava Sereď kludne aj cca 50 km okolie som ochotny ist za nim dakujem vopred za odpoved
Corsa C 1.2 55kw Z12XE
Napísať odpoveď

Návrat na "CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - MOTOR/PREVODOVKA"