Korozia na podbehoch

Moderátori: bukelo, dulo

xmilan1

Korozia na podbehoch

Príspevok od používateľa xmilan1 »

Zdravim clenov klubu. Idem kupovat Opel Corsa r.v.97, krasne auto az na jednu chybu a tou je, ze na strane spolujazdca je na podbehu korozia a to tak ze je tam az diera. Viete mi poradit ako to vyriesit? Videl som na podbehoch u jednej Corsy take plastove ochranne lemy.Mate s tym niekto skusenosti. Popripade kde sa to da kupit. Dakujem za kazdu radu.
Používateľov profilový obrázok
langdon2
Admin - Opelclub VIP člen
Admin - Opelclub VIP člen
Príspevky: 22942
Dátum registrácie: 16 Jan 2008, 16:10
Auto: Insignia
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa langdon2 »

Preco to chces kupovat ked to je take prehnite.....Radsej pozri nejaku v lepsom stave....Nasledne opravy tejto Corsy budu dost drahe...
Opel Insignia 2,0Cdti
Opel Astra G 1,4 16V ex...
Opel Corsa B 1.0 12V ex... Opel Corsa B 1.2 16V po smrti...
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika na vsetky znacky aut, rychlo servis, repas brzdovych strmenov
xmilan1

Príspevok od používateľa xmilan1 »

langdon2 napísal:Preco to chces kupovat ked to je take prehnite.....Radsej pozri nejaku v lepsom stave....Nasledne opravy tejto Corsy budu dost drahe...


Motoricky je v super stave, interier tiez OK,vsetko co bolo na aute robene je zdokladovane,prednedavnom robena STK,EMS vymena oleja atd. ma to aj celkom dobru vybavu, ale az na ten prah u spolujazdca a samozrejme je tam dobra cena.Volnym okom to moc nevidno, ale je to tam a rozmyslal som ze to dam vyvarit, alebo ten plastovy prah, neviem co by bolo lepsie. To by bola jedina investicia ktoru by som urobil, postupne potom nejake vylepsenia ale neni to nutnost.
Používateľov profilový obrázok
langdon2
Admin - Opelclub VIP člen
Admin - Opelclub VIP člen
Príspevky: 22942
Dátum registrácie: 16 Jan 2008, 16:10
Auto: Insignia
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa langdon2 »

Urcite to dat vyvarit...Len si daj pozor na tu Corsu..Tieto starsie rocniky lubili pekne hnit..Tak si pozri aj pod plastovymi lemami a pod zadnym naraznikom ako to vyzera....
Opel Insignia 2,0Cdti
Opel Astra G 1,4 16V ex...
Opel Corsa B 1.0 12V ex... Opel Corsa B 1.2 16V po smrti...
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika na vsetky znacky aut, rychlo servis, repas brzdovych strmenov
xmilan1

Príspevok od používateľa xmilan1 »

[quote="langdon2"]Urcite to dat vyvarit...Len si daj pozor na tu Corsu..Tieto starsie rocniky lubili pekne hnit..Tak si pozri aj pod plastovymi lemami a pod zadnym naraznikom ako to vyzera....[/quote

Dik za rady. Nevies mi poradit kde to robia a kolko to priblizne stoji?
Ja s tym skusenosti nemam.
Dakujem
xmilan1

Príspevok od používateľa xmilan1 »

xmilan1 napísal:
langdon2 napísal:Urcite to dat vyvarit...Len si daj pozor na tu Corsu..Tieto starsie rocniky lubili pekne hnit..Tak si pozri aj pod plastovymi lemami a pod zadnym naraznikom ako to vyzera....[/quote

Dik za rady. Nevies mi poradit kde to robia a kolko to priblizne stoji?
Ja s tym skusenosti nemam.
Dakujem


Som z okolia ZM
Používateľov profilový obrázok
bukelo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 29186
Dátum registrácie: 24 Jan 2008, 10:08
Auto: Iná značka
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa bukelo »

platovy prah tam urcite nedavaj, poden ti zacne zatekat voda, a bude ti to casom hnit...(voda, slnko, mraz, sol v zime, necistoty, atd. atd.)..
別のブランド
OPEL ASTRA H SW 1.7 CDTI ENJOY - ex
OPEL CORSA C 1.2 COSMO - ex
OPEL CORSA B 1.0 CITY - ex
Napísať odpoveď

Návrat na "CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - PODVOZOK/BRZDY"