Rozrastajúca sa hrdza.

Moderátori: bukelo, dulo

durinov
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 24 Aug 2009, 17:13
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Rozrastajúca sa hrdza.

Príspevok od používateľa durinov »

Vlastním opel corsu B rok výroby 1998 a samozrejme začína kvitnúť a to nepkne rýchlo a masovo.Hlavne v oklolí spodku dverí,kde je to najviac vidno.Navštívila som autolakovne,kde mi odporúčili zbaviť sa auta a kúpiť nové(pretože vyvarenie komplet auta by vyšlo na 1300eur,čo je v porovnaní na trhovú cenu tohto auta nerentabilné).Ešte pred rokmi som si všimla nepatrné bodky hrdze,ktoré sa pomali šírili a dnes sú priam bijúce do očí.Bola mi aj ponúknutá možnosť vybrúsenia hrdze,ošetrenia odhrdzovačom,poprípade pregitovaním silno narušeních miest a zatretím farby.Lenže je to na krátku dobu a hrdza je opäť späť.No a tretia možnosť je ponechať pôvodnom stave(neprekrývať hrdzu hoc aj vybrúsenú,pretože to môže údajne urýchliť tvorbu hrdze).Teraz sa neviem rozhodnúť a prvá možnosť je v nedohladne na nové auto nemám a kupovať osem ročne a viac je podľa mňa rovnaký efekt.
Používateľov profilový obrázok
langdon2
Admin - Opelclub VIP člen
Admin - Opelclub VIP člen
Príspevky: 22955
Dátum registrácie: 16 Jan 2008, 16:10
Auto: Insignia
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa langdon2 »

Ahoj, tak zalezi vsetko od toho, kolko si to auto chces nechat.....A v akom stadiu ta hrdza je...Chcelo by to foto, viacej fotiek postihnutych miest....Myslim ze niektore diely by bolo lacnejsie aj kupit druhe...Ako dvere, kapota a pod.....Napr. zo zachovalejsej Corsi.
Opel Insignia 2,0Cdti
Opel Astra G 1,4 16V ex...
Opel Corsa B 1.0 12V ex... Opel Corsa B 1.2 16V po smrti...
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika na vsetky znacky aut, rychlo servis, repas brzdovych strmenov
Napísať odpoveď

Návrat na "CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - PODVOZOK/BRZDY"