Vynechavanie valcov vo vlhkom pocasi

Moderátori: bukelo, dulo

Mates123
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 07 Okt 2009, 19:34
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Vynechavanie valcov vo vlhkom pocasi

Príspevok od používateľa Mates123 »

Dobry den, mam Corsu B rv. 02/97 1.2i Family 33kW. Vo vlhkom pocasi (po dazdi, ranna rosa) mi vynechavaju jeden alebo aj dva valce. Ak je sucho a slnecno tak ide bez problemov vzdy ako hodinky. Skusal som uz menit sviecky, no nepomohlo (su inac dost casto zadymene) dalsie mam v plane menit kable, len som sa chcel predtym poradit tuna na fore ci by niekoho daco nenapadlo v com by to mohlo este byt. Motor nema rodelovac ale nejaky zapalovaci modul DIS. Ten som opticky skontroloval a vyzera byt v poriadku, cele je to zaliate v plaste a neposkodene. Mohol by niekto poradit? Dakuejm.
Andrej_s
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 16 Mar 2009, 22:24
Auto: Corsa C
Bydlisko: Senec

Vynechavanie valcov vo vlhkom pocasi

Príspevok od používateľa Andrej_s »

Ahoj ja som mal to iste treba kúpiť tu zapaľovaciu lištu ale nie v opli niekde v autokelly alebo elit. Dal som novu aj nove sviečky prestalo to robiť. poprípade sprav diagnostiku cez konektor v aute je tu toho popísané veľa, treba to len nájsť. ja som to vyblikal a našiel som spomínanú chybu v zapaľovacej lište tak som ju vymenil.
Opel Corsa C 1.4 16V 66kw
Mates123
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 07 Okt 2009, 19:34
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa Mates123 »

Zdravim, dakujem za prispevok. Problem bol vskutku v zapalovacich kabloch. Po vymene zatial ziadny problem, pritom stare vyzerali byt v poriadku, ziadna oxidacia ani poskodena izolacia.
Opel Corsa 1.2 Family (B)
Napísať odpoveď

Návrat na "CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO"