Vectra B - otázka

Moderátori: dulo, buci_vectra

peterz
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02 Jan 2011, 14:26
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Vectra B - otázka

Príspevok od používateľa peterz »

Zdravim Vás Opláci. Mám Vectra B Caravan 2.0DI 16V CDX 1997 60kw,X20DTL. Mal som takýto problém, auto raz išlo raz nie. Keď nešlo tak vyhodilo kontrolku motora a prestalo davať prúd do čerpadla. Repas čerpadla,výmena káblov v káblovačke, skúška druhej RJ motora,niekoľko návštev na diagnostike a stále neúspešné. Nakoniec po 6 miesiacoch nervačenia a trápenia som našiel takú skrinku menšiu,ktorá bola hodená za predným svetlom a napájaná bola priamo z čerpadla. Nikde v schéme som nič také nenašiel,tak som skrinku vycvakol a auto sa zázračne opravilo,už týždeň behá bez problémov. Tak sa Vás chcem spýtať,že či ma niekto s tým skúsenosti,čo to mohlo byť. Ked som ju otvoril boli tam nejaké kábliky a napísané Can - 008206 a na nej z vonku bola žltá nálepka opel. Síce pred tým keď sa to auto podarilo naštartovať,tak dal sa výkon zrovnať skoro z Audi 1.9tdi 81 kw, teraz však ide slabšie tak ako na 60 kw. Tak neviem čo to mohlo byť. Ak ma s tým niekto skúsenosti, tak Vás poprosim dajte vediet. Vopred Vám ďakujem.

moved by admin
Kajo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 10197
Dátum registrácie: 09 Máj 2008, 22:59
Auto: Astra G
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Kajo »

Zaujímavé, asi nejaký can bus imobilizér.
Pochybujem, že by Opel niečo montoval štýlom, že to iba tak hodí za svetlo.
Ináč sa mi páči Tvoj spôsob opravy, zbytočnosti vycvaknúť.
Opel Mercedes Renault Ford Peugeot Chrysler - mám rád
peterz
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02 Jan 2011, 14:26
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa peterz »

To nevyzeralo origo lebo aj koncovka na čerpadlo vyzerala prerábana lebo tie piny z nej mi normalne vypadli,tak sa z tm niekto hral. Ale tak keď tam niečo nema byť,tak preč z tym.
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - VŠEOBECNE"