chvílu kúri a chvílu nie

Moderátori: dulo, buci_vectra

iurai

Príspevok od používateľa iurai »

original je to riesene tak, aby to nevypadlo.
tu mas fotku ineho tiahla, ako priklad

Obrázok
picture hosting
Používateľov profilový obrázok
AReYco
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 5385
Dátum registrácie: 23 Aug 2011, 10:56
Auto: Vectra C
Bydlisko: Žilina
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa AReYco »

tak už je to jasné ;) chýba mi to
EDIT: Nejako to budem musieť vyšpekulovať ak sa to bude zhadzovať. Ale to bude ešte kovbojka
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw Opel Corsa B 1.2 33kW [EX]
Používateľov profilový obrázok
AReYco
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 5385
Dátum registrácie: 23 Aug 2011, 10:56
Auto: Vectra C
Bydlisko: Žilina
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa AReYco »

Chlapi, ja neviem, či som už schyzofrenik :) ale mám pocit, že to slabo kúri. Viem, keď je riadna zima, že sa ani motor nezohreje, tak môžem ísť aj 30 km a kúriť to bude slabo.
Ale je len -4 a motor som mal zohriaty poriadne. Tak ako predtým kúrilo, že ma skoro popalilo. V aute som mal už teplotu na mikinu, (bolo tam teda príjemne) ale mal som to zapnuté na plno aj kúrenie aj fúkanie a šiel len letný.

Jupaza v tej krabici som našiel tesnenie, čo sme tam zabudli dať, čo je okolo toho radiátora. Myslíš, že by mohlo unikať tade teplo, respektíve sa miešať studený vzduch? Lebo kamošovi na octávii to kúri oproti mne oveľa silnejšie.

Už má napádajú aj také nezmysli, že či to nemôže robiť ten pretrhnutý pletenec, čo som prederavil? Aj keď nechápem ako to môže mať niečo spoločné, ale evidujem, že odvtedy mi to nejde tak ako má.

Alebo žeby tam bola zasa nejaká usadenina a upchalo to? Obe rúry sú však poriadne horúce, voda teda cirkuluje pravdepodobne dobre. ECO ani vnútorný obeh nepomáha, kúri to stále rovnako.

To je buď prekliaté, alebo tomu už nerozumiem :cry: Napadá má len posledná verzia.
Odrezať strechu a spraviť z toho kabriolet len na leto :wink:
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw Opel Corsa B 1.2 33kW [EX]
Mony
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 26 Sep 2010, 09:24
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice

Re:

Príspevok od používateľa Mony »

iurai napísal:ako trubky ?

na to ze je to mobil robi dobre fotky

kukni si toto
je to pohlad z pravej strany, hore je hore, dole je dolu

Obrázok
anonymous picture upload



Tak ja zápasím s preskakujúcimi kolečkami, len neviem v ktorom motorčeku to je.Ten spodný motorček na obr. som kontroloval, len neviem či ich je viac alebo iba tieto dva na pravej strane.Dá sa dostať k tomu vrchnému bez demontáže prístrojovky?
Vebe 1.8 16V 98 X18XE
Astra J ST 2.0 2013 121Kw Cosmo
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - VŠEOBECNE"