bateria v kluci-vymena

Moderátori: dulo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubo22 »

aj ja dakujema le cena tam neni to treba asi napisat na mail? a kto uz odtial nieco kupoval? ci dojde to co ma alebo nie. aby som sa neoj....l
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
red baron

Príspevok od používateľa red baron »

ja som si kupoval samotnú krabičku ( bez elektroniky a flamšni ( kľúča ) ) a stála ma 18 € + 2 € poštovné ...
Používateľov profilový obrázok
rawenn
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01 Nov 2009, 22:09
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa rawenn »

Ak by si na ebay pohladal tak to mas za par korun ...ja som to tam kupoval a stalo to zhruba 6,50 £ alebo tak nejako aj z baterkou..staci ist na ten ebay a urcite tam najdes vsetko mozne :wink:
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubo22 »

to ano ale neviem ako to kupit a ci to dojde.
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
red baron

Príspevok od používateľa red baron »

e-bay .... a čo ked neviem ani slovko po anglícky ? načo vôbec tam pojdem ?
Používateľov profilový obrázok
rawenn
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01 Nov 2009, 22:09
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa rawenn »

ako to kupit...treba sa zaregistrovat a potom si urobit paypal ucet a to je vsetko a ci to dojde....mas tam aj napisane kam to posiela takze ak tam ma napisane only UK tak to je iba v anglicku a nikam inam to neposiela.... a k tej dalsej poznamke ze nerozumies ani slovko anglicky ani to nie je problem v dnesnej dobe...existuju translatory a v najhorsom to mozes pozerat cez google chrom slovensky a ten ti dava moznost stale nieco prelozit ak je stranka v inom jazyku ako je predvoleny ..cize slovensky... :wink: ..takze nakoniec nic nie je take tazske ako sa zda :wink:
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Používateľov profilový obrázok
rawenn
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01 Nov 2009, 22:09
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa rawenn »

Ludia co mate stare kluce na vectrach C POZOR!!!! Nasiel som na internete troj a dvoj tlacitkovy fllip kluc-cize vyskakovacku ale z tym rozdielom ze do toho vyskakovacieho mozete v pohodicke dat vnutornosti zo stareho kluca co bol pevny.Objednal som si to teraz a skusim to tak urobit takze dam vam tu link http://shop.rfsystem.sk/opel/476-opel-p ... citka.html a mozete si precitat o tom kluci je to prestavbovy kluc a urcite sa potesia ludia co uz davno chcu flip kluce ale novy stoji okolo 80-90 euro takze toto je lacnejsia varianta..... :wink:
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
red baron

Príspevok od používateľa red baron »

myslím že to tu už bolo .... dokonca bolo , až sa nemýlim , aj v ponuky na predaj .....
Používateľov profilový obrázok
rawenn
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01 Nov 2009, 22:09
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa rawenn »

red baron napísal:myslím že to tu už bolo .... dokonca bolo , až sa nemýlim , aj v ponuky na predaj .....
No mozno bolo mozno nie ale ja som to tu hladal uz dlho a ak bola tema na tieto kluce o ktorej viem a pisal som aj dotycnemu co v tej teme pisal a chcel som link na take kluce a do teraz som nedostal odpoved a aj som sa na fore pytal na taketo kluce a ako pise do tejto doby som nedostal ziadnu odozvu tak som to tu dal pre ludi co by chceli tie kluce a sorry ak je toto tu na fore druhy krat :wink:
Vectra C, 2.0l DTi,2003 r.v. estate, Y20 DTH
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - VŠEOBECNE"