Ake disky mozem pouzit?

Moderátori: dulo, buci_vectra

sheriff4
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 10 Aug 2009, 22:25
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Ake disky mozem pouzit?

Príspevok od používateľa sheriff4 »

Mam opel vectru B 96 r.v. 16i 16 V, chcem sa spytat ci si mozem tieto disky objednat na moju vectru, lebo v papieroch mam trochu ine udaje , tieto co som poslal odkaz maju ET 35 a ja mam v papieroch 49, a tak podobne, trosku ine udaje, ci budu dobre na moju vectru, po technickej stranke a aj po policajnej stranke. Budem musiet dopisat do papierov ten typ diskov? Menim disky nakolko moje terajsie su v hroznom stave a iba mi tazkosti robia. A co hovorite, nebudu to nejake smejdy? Cena je vynikajuca len aby ked prejdem niekde po hrbole aby sa neohli lebo take mam skusenosti s terajsimi co mam. Ale zas drahsie si nemozem dovolit. diky za rady. http://www.topdisky.sk/detail/387
Používateľov profilový obrázok
rishko
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 458
Dátum registrácie: 13 Feb 2008, 20:55
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa rishko »

...takto ti poradim - pokial mas, co urcite mas, 14´´ disky v TP, tak pohoda, z ET si starosti podla mna nemusis robit, pretoze policajti ti to skontrolovat jednoducho nebudu a nevedia, pretoze udaj ET sa udava na vnutornej strane disku - kto by to tam kontroloval... ET nezvykne robit problem, problem robi len velkost disku (priemer) a velkost - sirka pneu, tot cele, takze z ET si nerob starosti... 8)
bejvalka vectra b, 1.7td ´96
aktualna vectra b ´00 X20DTH
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

po technickej stranke: u 14-palcovych diskov ma Vectra B aj ET39 aj ET49
kedze tam pojdu pneu s vysokym profilom, tak by som sa o loziska nebal.
policajne: co je v papieroch, musi byt na aute

su v cene aspon strediace kruzky pre Opel ? pojdu namontovat standardnymi skrutkami ?
sheriff4
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 10 Aug 2009, 22:25
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa sheriff4 »

No pisu tam ze stredovy znak , centrovaci kruzok a chromove ventily zdarma. Takze by to mohlo byt v pohode? Skrutky su neni ktomu ale viem si ich zvlast doobjednat. Diky za rady, a chcel by som teda vediet ze co vravite na tie disky? Nebude to nejaky shitttt?
opel vectra b 1.6 16v r.96
laster
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04 Apr 2010, 12:10
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: kosice

pomoc pri vybere

Príspevok od používateľa laster »

zdravim ja som uplne novy oplak, kupil som zafiru B - rocnik 2006 jul ktore bolo na elektronoch 205/55/16R, no na zimu by som si chcel zadovažit plechace. Tu vsak zacina problem neviem ake by som mohol pouzit. v TP mam 205/55/16R, ale ked som pozeral plechove disky tak tam bolo kopec inych cisiel ktore mi nendavali zmysel. poradte .
Používateľov profilový obrázok
rishko
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 458
Dátum registrácie: 13 Feb 2008, 20:55
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa rishko »

tie oznacenia co si napisal ty, to ssu oznacenia pneumatik. disk ma oznacenie napr.: 6,5J x 15 ...z coho 6,5J je sirka disku v palcoch a 15 je priemer disku v palcoch... pokial mas len jeden rozmer v TP tak hladaj taky disk, na ktore ti budu pasovat pneu 205/55 R16 ale podla mna tam mas aj rozmer 195/65 R15 ci mylim sa?
bejvalka vectra b, 1.7td ´96
aktualna vectra b ´00 X20DTH
laster
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 04 Apr 2010, 12:10
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: kosice

Príspevok od používateľa laster »

no bohuzial iba 6,5jx16, cize toto je podla coho sa mam orientovat diky ...
Používateľov profilový obrázok
rishko
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 458
Dátum registrácie: 13 Feb 2008, 20:55
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa rishko »

no ale musis tam mat aj rozmer pneumatiky nie?
bejvalka vectra b, 1.7td ´96
aktualna vectra b ´00 X20DTH
iurai

Re: pomoc pri vybere

Príspevok od používateľa iurai »

laster napísal:zdravim ja som uplne novy oplak, kupil som zafiru B - rocnik 2006 jul ktore bolo na elektronoch 205/55/16R, no na zimu by som si chcel zadovažit plechace. Tu vsak zacina problem neviem ake by som mohol pouzit. v TP mam 205/55/16R, ale ked som pozeral plechove disky tak tam bolo kopec inych cisiel ktore mi nendavali zmysel. poradte .


ak je auto dovezene, v TP mozu byt udaje neuplne, alebo aj zle
inspiracia:http://www.e-pneu.cz/plechove_disky.php?v=opel&

mozno by bolo dobre urobit fotografiu tvojho TP, kde su uvedene disky a pneumatiky
jony5
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 478
Dátum registrácie: 13 Jan 2008, 15:44
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Malacky
Bydlisko: Zohor

Príspevok od používateľa jony5 »

trochu odbocim od temy ale na vectru be ked dam napr 16palcove disky aku mozu mat najvacsiu sirku tak aby to nevadilo v premavke.myslim disku nie pneu mam jasne 205/55/16.
Vectra Caravan 3,0 cdti - ex
2x Vectra B 1x - 2,0 dti , 2x - 2,2 dti - ex
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - PODVOZOK/BRZDY"