farba v spreji - Vectra B

Moderátori: dulo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
LukášPB
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1112
Dátum registrácie: 11 Júl 2012, 12:45
Auto: Omega B
Bydlisko: Považská Bystrica
Bydlisko: Púchov/Považská Bystrica

Re: farba v spreji - Vectra B

Príspevok od používateľa LukášPB »

Ok díky. Inak mal si to teda riadne hnilé, som zvedavý kolko ti to vydrží, kedy to začne praskať. Možno henten git toho vydrží viacej. Daj potom sem tam update ako to drží.
Fiat Palio Combi 1.2 -> 4 x Opel Vectra B 1.8/1.7TD -> Opel Astra G Caravan 1.4 -> Opel Omega 2.5 V6 LPG -> Škoda Octavia 1.9TDi L&K

[BRATISLAVA] Chiptuning & kódovanie & EGR off & DPF off & a iné soft úpravy -> SS

Volkswagen Passat 1.9TDi 96kw @ 132kw EGR off
BMW 730d 160kw @ 200kw EGR off
Používateľov profilový obrázok
miro285
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 831
Dátum registrácie: 12 Máj 2014, 23:15
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice

Re: farba v spreji - Vectra B

Príspevok od používateľa miro285 »

Poviem ti? Len som čumel, keď som videl tie diery :D ale tak hádam to niečo vydrží, aj podľa toho popisu gitu by to niečo malo vydržať, prinajhoršom potom opravím :) A samozrejme, budem pravidelne updatovať info o Vectre :)
Opel Vectra B Caravan Sport 1.8 16V (X18XE)
Používateľov profilový obrázok
LukášPB
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1112
Dátum registrácie: 11 Júl 2012, 12:45
Auto: Omega B
Bydlisko: Považská Bystrica
Bydlisko: Púchov/Považská Bystrica

Re: farba v spreji - Vectra B

Príspevok od používateľa LukášPB »

Kukni Miro, našiel som foto tej mojej starej Vectry, tam sa gitovala komplet celá kapota na šírku, až do výšky cca 20cm od masky (na tej foto prvej to pekne vidno).

A potom tam máš aj trochu z toho kufra, keď sa pozrieš tak tiež to vidno, tam bolo tiež jak nasratého toho gitu.

Ale tá kapota tá bola v pohode naživo, to len fotka skresluje kvoli dopadaniu lúčov.

Inak pretým tá kapota bola v hroznom stave, dieravý skoro celý ten predok, však to tak potom aj vyzeralo po dvoch mesiacoch už to bolo popraskané :D Celkovo tam bolo asi tak 5 krát viac hrdze ako máš ty.

Obrázok
Obrázok
Fiat Palio Combi 1.2 -> 4 x Opel Vectra B 1.8/1.7TD -> Opel Astra G Caravan 1.4 -> Opel Omega 2.5 V6 LPG -> Škoda Octavia 1.9TDi L&K

[BRATISLAVA] Chiptuning & kódovanie & EGR off & DPF off & a iné soft úpravy -> SS

Volkswagen Passat 1.9TDi 96kw @ 132kw EGR off
BMW 730d 160kw @ 200kw EGR off
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR"