Vrzgajuce el. okna

Moderátori: dulo, buci_vectra

smisik
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 14 Apr 2007, 20:08
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Vrzgajuce el. okna

Príspevok od používateľa smisik »

Zdravim,

vrzgaju mi predne okna na Vectre B. Pri stahovani sa z nich vyda najpr pisklavy zvuk a potom pocas jazdy na nerovnostiach z nich vychadza vrzganie. Takisto som si vsimol ze pri stahovani idu pomalsie ako pri vytahovani. Vytahuju sa uplne v pohode. Iba stahovanie je problematicke. Nevie niekto cim by to mohlo byt? Diky
rado.c

Príspevok od používateľa rado.c »

...ja tusim...
podobne cosi som mal, problem som hravo odstranil rozobral som tapacir na dverach, a zvnutra, co je kolajnicka,v ktorej sa pohybuje okno, je take tesnenie alebo co to je a to som mal pokrivene, poposuvane. napravil som to a bolo.
a ty kym nerozoberies dvere, nebudes vediet co s tym je.
taki22

Príspevok od používateľa taki22 »

rado.c napísal:...ja tusim...
podobne cosi som mal, problem som hravo odstranil rozobral som tapacir na dverach, a zvnutra, co je kolajnicka,v ktorej sa pohybuje okno, je take tesnenie alebo co to je a to som mal pokrivene, poposuvane. napravil som to a bolo.
a ty kym nerozoberies dvere, nebudes vediet co s tym je.


..diky rado, pomohol si aj mne. len mne to vrzgalo (ajked len trosku)hlavne v zime. Teraz mam pokoj, prestalo to:) Musim to asi len premazat..zrejme to tesnenie je v zime tuhsie.
Používateľov profilový obrázok
chausj
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1471
Dátum registrácie: 09 Dec 2006, 12:09
Auto: Vectra C
Bydlisko: Trnava
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa chausj »

mne chlapik z oplu, co sa specializuje na dvere, povedal ze to moze vrzgat aj kvoli pesku v dverach
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
icko

Príspevok od používateľa icko »

taki22 napísal:
rado.c napísal:...ja tusim...
podobne cosi som mal, problem som hravo odstranil rozobral som tapacir na dverach, a zvnutra, co je kolajnicka,v ktorej sa pohybuje okno, je take tesnenie alebo co to je a to som mal pokrivene, poposuvane. napravil som to a bolo.
a ty kym nerozoberies dvere, nebudes vediet co s tym je.


..diky rado, pomohol si aj mne. len mne to vrzgalo (ajked len trosku)hlavne v zime. Teraz mam pokoj, prestalo to:) Musim to asi len premazat..zrejme to tesnenie je v zime tuhsie.


treba to odstranit co najskor, mne to takisto piskalo a vrzgalo len v zime tak som to nechal tak, ale potom to vrzgalo cely rok ci bolo +40 alebo -5 stupnov stale rovnako...
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR"