Z22YH 2.2 direct nestartuje - palivove cerpadlo

Moderátori: dulo, buci_vectra

ivpri
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11 Nov 2023, 14:45
Auto: Vectra C
Bydlisko: Šamorín
Bydlisko alt: Miloslavov

Z22YH 2.2 direct nestartuje - palivove cerpadlo

Príspevok od používateľa ivpri »

Zdravim, Zacalo to uz par mesiacov dozadu so znamou chybou P1191-52 porucha palivoveho systemu a prepnutia do nudzoveho modu nad 3000 ot. Pripadne niekedy trvalo dlhsie nastartovat / zdochnutie motora par sekund po nastartovani. Automechanik chcel hned menit vysokotlakove cerpadlo, ale vzhladom k cene original dielu som si povedal, ze to este chvilu vydrzi, kym najdem dostupnejsiu nahradu. Takze, nakoniec rozhodnutie na repas sadou s Aliexpresu... Ale medzitym prestalo startovat uplne. Pri odpajani vysokotlakoveho cerpadla sa mi to ale nezdalo, ziadny tlak na vstupnom okruhu. Pri odpojeni vstupnej hadicky a startovani ale benzin vytiekol cca 1dcl. Po zapojeni a startovani spadne tlak na nulu do par sekund resp. vobec urcite nenatlakuje na 4bar. Nikde v motorovom priestore ale benzin nevyteka, privodne hadicky vyzeraju ok. Dostal som sa aj k palivovemu cerpadlu pod sedadlom a tam su 2 hadicky, druha je vratna, pri odpojeni a startovani sa benzin vraca okamzite spat. Viete niekto poradit, kde moze byt chyba? Ocakaval by som, ze benzin sa bude vracat spat az pri natlakovani na 4bar, nie je tam niekde nejaka klapka alebo servo na to? V znamej prirucke Udrzba a oprava... som nic o tom nenasiel.
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA"