P0135,P0141,P0443

Moderátori: dulo, buci_vectra

wppaallee
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 30 Okt 2013, 11:55
Auto: Vectra C
Bydlisko: Fiľakovo

P0135,P0141,P0443

Príspevok od používateľa wppaallee »

Ahoj vsetkym chcem sa spytat ci sa uz niekto stretol s tymito chybovymi kodmi ktore prisli z nicoho nic naraz na vece 2005 1.6 16V su to obe lambda sony a odparovaci ventil palivovej nadrze, vymenil som ventil aj hadicku co je napojena nejakym rychlo spojom na obycajnu gumovu a tiez lambda sondu pri nad katalizatorom za neoriginalnu no chyb. kod ostal tak som vratil original a este druhy som nevimenil. Odpor som vedel pomerat a na jednej je 5, na druhej 4.2, tiez som odmeral konektor do odparovacieho ventilu je tam prud, skusil som ci sa kable niekde nedotykaju so zvukovou skuskou ale nie, popozeral som kable ako je to mozne pretoze su cele zabalene. Uz neviem ako dalej ci ta lambda sonda moze toto sposobit ktoru som este nemenil alebo kostra na aute, ani baterku nemam najlepsiu. Ak by mi vedel niekto poradit alebo nasmerovat popripade je v blyzkosti Lucenca niekto kto by sa nato pozrel, tak by som bol vdacny a samozrejme nechcem to zadarmo.
Dakujem
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Re: P0135,P0141,P0443

Príspevok od používateľa macil »

Toto vyzerá na spoločnú elektrickú chybu, výhrev oboch sond a okruh regulačného ventilu. Skús pozrieť poistky, potom už len premerať elektroinštaláciu.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA"