Záhadné ovládanie zrkadiel, nefunkčný zadný stierač

Moderátori: dulo, buci_vectra

D4nusKOSK
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1829
Dátum registrácie: 29 Sep 2009, 16:46
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Partizánske
Bydlisko: Partizánske/Malé Uherce
Kontaktovať používateľa:

Záhadné ovládanie zrkadiel, nefunkčný zadný stierač

Príspevok od používateľa D4nusKOSK »

Ahojte vyskytol sa mi takýto problem na Vece Caravan 1.9CDTI Z19DTH vlastne na tatkovej Vectre. Ide o to že mu blbú spätné zrkadla a to tak že keď auto zamknem a podržím zamknutie sa sklopia... to je OK to tak má fungovať ale ako náhle otvorím autom(odomknem) nevyklopia sa ostanú sklopené, keď sme ju kupili sa vyklopilo ešte aspoň jedno... teraz ani jedno.

Mám pocit že stým ide na jednej kolaji aj môj druhý problém so späťakmi a to ten že ich nastavujem obi dva naraz... je jedno či mám prepnuté na pravý/ ľavý vždy sa rovnako nastavujú obi dva a nechápem prečo funguje to presne zrkadlovo... napadlo ma popozerať prechodky medzi dverami len to by podľa mňa nefungovali vôbec no je to dosť zaujímavé, stretol sa stým už niekto ? nejaké rady ?

A posledný problém je že mi nejde zadný stierač, ostrekovač ide no stierač nie, pozeral som poistky číslo 14 v kufri čo je stierač je oky, žeby prechodka v dverách ? alebo odídený motorček ?

ďakujem za rady ;) dúfam že to vyriešim sú to detaily, ktoré chcem vychytať
Opel Astra F 1.6 16V 74KW Caravan Sport X16XEL - Ex - † 19.8.2015-Tvoje posledné kilometre...Tak moc to bolí o teba prísť a na tvári slzy
Opel Astra G 1.8 16V 85KW Bertone Coupe X18XE1 - Ex - Znovuzrodenie Pri tebe ma chytá druhá puberta či prvá pokračuje ?
Opel Vectra C 1.9 CDTI 110KW Caravan Z19DTH - Jediný Opel na dvore - Rodinná obyvačka a štýlova elegancia na kolesách
Používateľov profilový obrázok
alcom1234
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2547
Dátum registrácie: 18 Nov 2010, 07:52
Auto: Iná značka
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko alt: Slovenský Grob
Bydlisko: Košice / Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Záhadné ovládanie zrkadiel, nefunkčný zadný stierač

Príspevok od používateľa alcom1234 »

To s tym stieracom zaujima aj mna.
Opel Astra K '20 F12SHL - ex
Opel Vectra C '06 Z19DTH
Opel Vectra B '96 X18XE - ex
D4nusKOSK
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1829
Dátum registrácie: 29 Sep 2009, 16:46
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Partizánske
Bydlisko: Partizánske/Malé Uherce
Kontaktovať používateľa:

Re: Záhadné ovládanie zrkadiel, nefunkčný zadný stierač

Príspevok od používateľa D4nusKOSK »

ten istý problém ? ja som pozeral tu poistku, prechodku medzi kasňou a dverami a nič som nenašiel... popritom ta páčka funguje všetko ostatné na nej ide neviem kde hľadať chybu ;)
Opel Astra F 1.6 16V 74KW Caravan Sport X16XEL - Ex - † 19.8.2015-Tvoje posledné kilometre...Tak moc to bolí o teba prísť a na tvári slzy
Opel Astra G 1.8 16V 85KW Bertone Coupe X18XE1 - Ex - Znovuzrodenie Pri tebe ma chytá druhá puberta či prvá pokračuje ?
Opel Vectra C 1.9 CDTI 110KW Caravan Z19DTH - Jediný Opel na dvore - Rodinná obyvačka a štýlova elegancia na kolesách
Používateľov profilový obrázok
alcom1234
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2547
Dátum registrácie: 18 Nov 2010, 07:52
Auto: Iná značka
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko alt: Slovenský Grob
Bydlisko: Košice / Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Záhadné ovládanie zrkadiel, nefunkčný zadný stierač

Príspevok od používateľa alcom1234 »

No, ostrekovac strieka a stierac nestiera.
Opel Astra K '20 F12SHL - ex
Opel Vectra C '06 Z19DTH
Opel Vectra B '96 X18XE - ex
MFa

Re: Záhadné ovládanie zrkadiel, nefunkčný zadný stierač

Príspevok od používateľa MFa »

Pomeraj napatie na svorkach mototrceka - ci donho ide stava. Ak ano a nehybe sa, tak motorcek KO.
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - ELEKTRO"