Nefunkcna palubovka sa spusti pri otvoreni dveri

Moderátori: dulo, buci_vectra

Tralala083
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 09 Aug 2010, 14:22
Auto: Vectra C

Nefunkcna palubovka sa spusti pri otvoreni dveri

Príspevok od používateľa Tralala083 »

Ahojte,
chcel by som sa spytat, ci ma niekto navrh, kde moze byt problem, ak mi po istom case palubovka prestane fungovat (otackomer, rychlomer, kontrolky), akurat podsvietenie funguje. Cudne je, ze ked sa vtedy zastavim a otvorim hociktore dvere, vsetko znova nabehne.
Inak vypinanie zacina tym, ze na asi pol sekundy zasvietia nejake kontrolky, a ukaze aj nejake tie piktogramy, ako chyba parkovacich senzorov alebo ine tie graficke, a potom sa vypne. Diagnostika nic neukazuje. Bojim sa, ze by to mohlo byt CIM. Ak by to bol prave CIM, kolko by stala oprava priblizne?
Diky za odpovede
Vectra C, 2005, 110kW
Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Re: Nefunkcna palubovka sa spusti pri otvoreni dveri

Príspevok od používateľa lubo22 »

treba urobit poriadnu diagnostiku, a ak to bude cim diagnostika by to mala ukazat
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
Vrata
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 28 Aug 2012, 15:43
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Re: Nefunkcna palubovka sa spusti pri otvoreni dveri

Príspevok od používateľa Vrata »

A jak to dopadlo... co to bylo?
Tralala083
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 09 Aug 2010, 14:22
Auto: Vectra C

Re: Nefunkcna palubovka sa spusti pri otvoreni dveri

Príspevok od používateľa Tralala083 »

Sorac za neskoru odpoved, mal som problem s prihlasenim. Bolo to v palubovke. Diagnostika nepisala problemy, odniesol som do servisu, co sa zameriava len na ople, blizko Budapesti, a tam to opravili. Najprv vraveli, ze asi budu musiet vymenit celu tu cast s ukazovatelmi a tak, ale sa im to podarilo potom opravit. Cenovo to vychadzalo rovnako, myslim okolo 150-200 eur. Akurat druhu by mali potom naprogramovat znova, co by urcite trvalo dlhsie. Nanestastie neviem presne co bol problem, len tolko ze v tej palubovke nieco. Po oprave to fungovalo dokonale
Vectra C, 2005, 110kW
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - ELEKTRO"