problem s alternatorom

Moderátori: buci_vectra, franticek6

stikoslav
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 22 Aug 2011, 11:26
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: zvolenska 126

problem s alternatorom

Príspevok od používateľa stikoslav »

Ahojte Oplaci.Uz tu bola nejedna tema ohladom alternatora.Docital som sa,ze je to vlastne choroba u oplov ci dokonca zafir.Ako uz viaceri pisali,ze po cca 100 000km zvykne odist....ze uz radsej netreba robit dlhe cesty...alebo ho dat premerat elektrikarovi...tak ja som ho pri 100 000 menil uz 4x.Naposledy mi vydrzal 17 000km.Mam jeden repasovany v zalohe a ten prehadzujem s povodnym.Lenze uz nemam na to nervy.co tam moze byt chyba?Co ho stale nici?Pytal som sa uz vela ludi a nevedia na to prist.Kupit cistonovy sa mi velmi nechce nakolko neviem kolko vydrzi.Dakujem za kazdu radu
opel zafira 2006 1,9 cdti 110 kW
tomukur
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 22 Sep 2010, 16:31
Auto: Zafira A
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: problem s alternatorom

Príspevok od používateľa tomukur »

v prvom rade napiš čo konkretne tebe odišlo a dalšia vec je z akých dielov bol ten repasovaný,
diagnostika OPcom, autocom (autá a nákladiaky) servis a opravy áut a moto (BMW Motorrad :-) stačí zavolať alebo napísať, rozpredávam VECTRA B a ASTRA G na orgány
jarik
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 11 Jún 2013, 10:11
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice

Re: problem s alternatorom

Príspevok od používateľa jarik »

Mne odisiel po 350tis a kupil som novy BOSH za 120 € a pohoda.Taky diel radšej novy ,mne odišlo nejake premostenie a oprava cca 50 € vraj by bola
Opel Vectra 1,8 / 85 Kw 98r.v
stikoslav
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 22 Aug 2011, 11:26
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: zvolenska 126

Re: problem s alternatorom

Príspevok od používateľa stikoslav »

tak teraz naposledy diodovy mostik,predtym uhliky...ostatne si nepamatam.a z coho a ako mi chlap repasoval alternator to neviem...ale sikovny vo svojom fachu
Napísať odpoveď

Návrat na "ZAFIRA, SINTRA - VŠEOBECNE"