pel.filter v zafire

Moderátori: buci_vectra, franticek6

Peter Jančarik

pel.filter v zafire

Príspevok od používateľa Peter Jančarik »

Caute kto mi poradi kde je pel.filter v zafire uz som ho hladal v motorovom priestore pod stieracmi ako mala corsa ale nic tam nieje
vie niekto kde ho najdem????
dikes
Lea

Príspevok od používateľa Lea »

Mne na Sintre ho už menili, mal by si ho mať asi niekde tam, kde aj ja, skusim sa opýtať mojho servisáka, ked s nim budem. Ak zistím, dam vedieť. Skus sa ale opýtať nášho Otíka, ten robí v Opli v Blave autoelektrikára, ten to určite bude vedieť. :wink:
Tu nemá Zafiru nikto a Sintru mam tiež len ja... - myslím z opelclubu...
Peter Jančarik

Príspevok od používateľa Peter Jančarik »

Lea napísal:Mne na Sintre ho už menili, mal by si ho mať asi niekde tam, kde aj ja, skusim sa opýtať mojho servisáka, ked s nim budem. Ak zistím, dam vedieť. Skus sa ale opýtať nášho Otíka, ten robí v Opli v Blave autoelektrikára, ten to určite bude vedieť. :wink:
Tu nemá Zafiru nikto a Sintru mam tiež len ja... - myslím z opelclubu...



Tak to sme asi na jednej lodi ako si spokojna , Sintra je zaumavy van
ale pre mna uz zbytocne velky.
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Re: pel.filter v zafire

Príspevok od používateľa macil »

Peter Jančarik napísal:Caute kto mi poradi kde je pel.filter v zafire uz som ho hladal v motorovom priestore pod stieracmi ako mala corsa ale nic tam nieje
vie niekto kde ho najdem????
dikes

Filter je rovnako ako v Astre G za odkladacou skrinkou pred spolujazdcom. Pri výmene filtra ju musíš demontovať.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Lea

Príspevok od používateľa Lea »

Peter Jančarik napísal:
Lea napísal:Mne na Sintre ho už menili, mal by si ho mať asi niekde tam, kde aj ja, skusim sa opýtať mojho servisáka, ked s nim budem. Ak zistím, dam vedieť. Skus sa ale opýtať nášho Otíka, ten robí v Opli v Blave autoelektrikára, ten to určite bude vedieť. :wink:
Tu nemá Zafiru nikto a Sintru mam tiež len ja... - myslím z opelclubu...



Tak to sme asi na jednej lodi ako si spokojna , Sintra je zaumavy van
ale pre mna uz zbytocne velky.

Dakujem za opýtanie, spokojná už som, j ked prvé mesiace to bolo veselé, každú chvilu sme na nej nasli nejaku zavadu... ale to vieš, prvý majitel do nej lial iba benzín a olej a inak žiadna udržba... Tak to aj vyzeralo. :cry: Ale už sme ju ako tak dali do poriadku, a teraz nam robí len radosť :lol: Super jazdenie, nie je to žiadny trhač betonu, ale na dlhé trasy- v Nemecku po dialnici som sa s nou riadne vybláznila, 200 km/hod. a auto si priadlo ako mača, žiadne hučanie motora a sedí v zátačkách aj pri vysokých rýchlostiach ako prilepená. Rozmýšlala som aj nad Zafirou, ale páčia sa mi viac také autá ako Chrysler Voyager, proste americké velké autá a zároven Ople, tak volba padla na americký Opel a spokojnosť je zaručená :lol:
Používateľov profilový obrázok
franticek6
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2206
Dátum registrácie: 09 Máj 2007, 18:23
Auto: Zafira A
Bydlisko: Ružomberok
Bydlisko alt: Liptovské Sliače
Bydlisko: Liptovske Sliace (SK) ,Hausmening (A)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa franticek6 »

pocuj macil a nebude ten filter nahodou ako v sintre v srinke pred spolujazcom ?
Opel Zafira y20dth
MB E 320 CDI W 211
MB S 320 CDI W 221 AMG
Opel Sintra x22dth - ex
Skoda 105 L -ex
http://www.nakupujsk.sk
nie som na fejsbúku
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

=D> :lol: dobry prispevok....za tie dva roky bez desiatich dni ho asi uz nasiel
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
rado.c

Príspevok od používateľa rado.c »

Bruno napísal:=D> :lol: dobry prispevok....za tie dva roky bez desiatich dni ho asi uz nasiel

...opakovanie je matkou mudrosti, ako nam bolo stale prizvukovane ...
a ano, macil ma pravdu (mal pravdu), popisal to dostatocne a presne Yellow_Colorz_PDT_04 Yellow_Colorz_PDT_05 Yellow_Colorz_PDT_05 Yellow_Colorz_PDT_04 Yellow_Colorz_PDT_03 Yellow_Colorz_PDT_03
Používateľov profilový obrázok
Budka
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 28 Dec 2007, 18:11
Auto: Zafira A
Bydlisko: Piešťany
Bydlisko: Piešťany
Kontaktovať používateľa:

filter

Príspevok od používateľa Budka »

treba demontovat kastlik pred spolujazdcom - tusim 5 srobov, za kastlom je ventilator a vlavo od neho je pel filter, kurenie...
Komo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3608
Dátum registrácie: 19 Mar 2007, 16:47
Auto: Astra H
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Komjatna
Bydlisko: Komjatna [RK]

Príspevok od používateľa Komo »

Lea napísal:
Peter Jančarik napísal:
Lea napísal:Mne na Sintre ho už menili, mal by si ho mať asi niekde tam, kde aj ja, skusim sa opýtať mojho servisáka, ked s nim budem. Ak zistím, dam vedieť. Skus sa ale opýtať nášho Otíka, ten robí v Opli v Blave autoelektrikára, ten to určite bude vedieť. :wink:
Tu nemá Zafiru nikto a Sintru mam tiež len ja... - myslím z opelclubu...



Tak to sme asi na jednej lodi ako si spokojna , Sintra je zaumavy van
ale pre mna uz zbytocne velky.

Dakujem za opýtanie, spokojná už som, j ked prvé mesiace to bolo veselé, každú chvilu sme na nej nasli nejaku zavadu... ale to vieš, prvý majitel do nej lial iba benzín a olej a inak žiadna udržba... Tak to aj vyzeralo. :cry: Ale už sme ju ako tak dali do poriadku, a teraz nam robí len radosť :lol: Super jazdenie, nie je to žiadny trhač betonu, ale na dlhé trasy- v Nemecku po dialnici som sa s nou riadne vybláznila, 200 km/hod. a auto si priadlo ako mača, žiadne hučanie motora a sedí v zátačkách aj pri vysokých rýchlostiach ako prilepená. Rozmýšlala som aj nad Zafirou, ale páčia sa mi viac také autá ako Chrysler Voyager, proste americké velké autá a zároven Ople, tak volba padla na americký Opel a spokojnosť je zaručená :lol:


no Lea, Voyagera mame a je to naj van v akom som sedel...extremne pohodlne auto.
Sli sme s nim non-stop Florida - Chicago a pohodka strasna. Je to taka mala hotelova izba na kolesach :)
Lea

Príspevok od používateľa Lea »

verím..tie velké americké autá maju niečo do seba....až na tu spotrebu....ale to je už do inej rubriky debata, aby nas Macilko (pozdravujem) nezvozil... :wink: :shock:
jakub.r
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 13 Aug 2010, 19:10
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: presov

ako zapisat 2 sedadla

Príspevok od používateľa jakub.r »

ja mam tiez opel sintra 2,2 16V ale iba 5 miestnu bol so m skusit zapisat na policii aby mi dali 7 miestne ale mi powedali ze treba od virobcu papier a v opli mi powedal ize oni nedaju tak co mam robit ked cem mam 7 miestnu sintru diki moc.
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Predovšetkým riešíť to v téme a sekcii na to určenej.
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=20689
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Napísať odpoveď

Návrat na "ZAFIRA, SINTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR"