nema tah

Moderátori: buci_vectra, franticek6

uzko

nema tah

Príspevok od používateľa uzko »

mam taky problem zacala mi svietit kontrolka s autom a klucikom ale ked sa dostala rucicka otacok na 2000 kontrolka zhasla trvalo to asi tyzden dnes mi nejde turbo stratilo tah idem maximalne 120km poradte prosim mam 2,0dti zafira r.v.2003naj 70000km ale kamarati vraveli ze turbo je ok pretoze ani nedymi vobec
Používateľov profilový obrázok
scorpi4
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 213
Dátum registrácie: 19 Jan 2008, 22:27
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa scorpi4 »

pozri si temy motor/prevodovka na vectru,myslim,ze tam niekde sa to pise...moze to byt erg ventil,alebo krokac...alebo este mozes mat nieco s cerpadlom,ale to si nemyslim...prilis malo km,(ak su original)...takze tak...pozri si tie temy,urcite najdes radu,nebudem to vypisovat vsetko...pohrab sa vo fore,na to ho mame... :D
1.Opel Vectra 2,2 DTi Sport GTI hatschback(2004)
2.VW Golf III Cabrio 1,6 i (1997)
3.VW Sharan 1,9 TDi (2001)
4.BMW 5 3,0 TDi Commonrail (2003)
5.Audi A6 1,9 TDi navi+ (2001) /ex/
uzko

Príspevok od používateľa uzko »

po tyzdni som isiel do servisu na diagnostiku a bez turba som vytiahol na 140kmh hodilo ma do nudzoveho rezimu a tocilo max.do 3tis. otacok vypol som motor zapol a turbo ide doteraz ale ked nastartujem nudzovy rezim svieti az kym nepridam nad 2tis. otacok na diafnostike povedali ze je vadav snimaci tlakoveho potrubia kde je to neviete
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

uzko napísal:po tyzdni som isiel do servisu na diagnostiku a bez turba som vytiahol na 140kmh hodilo ma do nudzoveho rezimu a tocilo max.do 3tis. otacok vypol som motor zapol a turbo ide doteraz ale ked nastartujem nudzovy rezim svieti az kym nepridam nad 2tis. otacok na diafnostike povedali ze je vadav snimaci tlakoveho potrubia kde je to neviete
Ten kto to diagnostikoval nevie? :shock: Inak mal by to byt snimac plniaceho tlaku a nie snimac tlakoveho potrubia :wink:
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
uzko

Príspevok od používateľa uzko »

diagnostikoval opel lucenec a nevies nahodou kde sa to nachadza
Napísať odpoveď

Návrat na "ZAFIRA, SINTRA - MOTOR/PREVODOVKA"