Ventilator kurenia Zafira A

Moderátori: buci_vectra, franticek6

MiroTLT
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07 Apr 2015, 06:16
Auto: Zafira A
Bydlisko: Banská Bystrica

Ventilator kurenia Zafira A

Príspevok od používateľa MiroTLT »

Zdravim. Prisiel som po 6 tyzdnoch domov z prace, manzelka si sice nic nevsimla, ale ja mam pocit ze ventilator kurenia nejde na plny vykon. Ked nastavujem rychlost ventilatora tak regulovanie funguje. Otacky sa zvysia ale zda sa mi ze v maximalnej polohe nie tak ako predtym. Do auta v maximalnej polohe podla mna prudi vzduch pomaly. Mam Zafiru A s automatickou klimatizáciou. Pelovy filter bol meneny v lete ked sa dezinfikovala klima, takze zapchate by to nemalo byt. Myslim si ze ventilator je pridrety, sem tam jej vraj poslednou dobou rano ked nastartovala a zapla kurenie zapiskal ale len na par sekund a potom to prestalo. Este som to nepozeral. Ak ventilator bude ok, co by to mohlo byt? Nejaka elektronicka vada v tom Climatronicu? Ak mate niekto skusenosti pripadne ste mali rovnaky problem za rady dakujem.
otto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 482
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 11:47
Auto: Vectra B
Bydlisko: Topoľčany
Bydlisko: topolcany

Re: Ventilator kurenia Zafira A

Príspevok od používateľa otto »

na ventilatory ti pridieraju ložiska ,su bud vybehane alebo znečistene .vymontovať ,vyčistiť a namazať ich silikonovou vazelinou.na nejaku dobu to pomože.
Kiri sk
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 13 Júl 2013, 08:08
Auto: Zafira B
Bydlisko: Prešov

Re: Ventilator kurenia Zafira A

Príspevok od používateľa Kiri sk »

Ak by to nebol ventilátor tak potom regulátor kúrenia.Mám ZAFIRU B a tiež som to teraz riešil ale mne ostával ventilátor bežať aj po vypnutí zapaľovania. :ok:
Napísať odpoveď

Návrat na "ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO"